Okul Hakkında

Yeni Zelanda’da muhteşem plajlar, göller ve dağlardan, buzullar ve volkanlara kadar daha nice güzellikleri keşfederken ingilizce öğreneceğiniz Kaplan international dil okulu meşhur halk parkı Domain ve en canlı sokaklarından biri olan New Market bölgesi arasındadır.. Okul oldukça merkezi bir lokasyondadır. Pasaşütle atlama, bungy jumping ve sörf gibi daha birçok aktivitelerle günlerinizi doldurabileceğiniz oldukça sosyal bir eğitim sizi bekliyor olacaktır.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Hakkında

Sahip olduğu iki liman sayesinde ‘Yelkenler Şehri’ olarak anılan Auckland, Yeni Zelanda’ya açılan kapıdır. Farklı kültürlerden gelen insanları, muhteşem manzaraları ve nefes kesen doğasıyla Auckland, dünyanın en çekici ve en heyecan verici şehirlerinden biridir. LSI Auckland, şehrin tam merkezinde kafe ve restoranlara yakın bir noktada olup Myers Park’taki palmiye ağaçlarına bakan ferah ve aydınlık sınıflara sahiptir. Sosyal programları, yenilmez LSI futbol takımı ve hava dalışından kayağa, şarap tadınımdan Yeni Zelanda ormanlarında yürüyüşlere kadar sınırsız eğlence seçenekleriyle adeta benzersiz ve rakipsizdir. Sunulan imkanlar arasında öğrenci odaları, kablosuz internet, kütüphaneler ve öğrenci kullanımına yönelik bilgisayarlar vardır. Öğrenciler ortalama 17 farklı milletten gelmektedir. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

 

Okul, sehir merkezinde yer almaktadir ve civardaki bir cok guzel plaja kolay ulasim imkanina sahiptir. Genis, aydinlik ve modern 12 adetsinif, bilgisayar odasi, ogrenme merkezi, ogrenci salonu ve ucretsiz WIFI mevcuttur.

 

 

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.