Okul Hakkında

Boston, New England Bölgesi’nin Massachusetts eyaletinde bulunan, hem kültürel hem de tarihsel geçmişi ile Amerika’nın en önemli şehirlerinden biridir. 1992 yılında kurulan EC English Boston, şehrin Back Bay bölgesinde yer alır ve şehrin tarihi ve turistik bölgelerine sadece yürüme mesafesindedir. EC English Boston, öğrencilerinin beklentilerini ön plana koyarak her birinin ihtiyaçları doğrultusunda bir çalışma planı uygulayarak başarıyı hedefler. Katılım yaşı minimum 16’dır. Dersler 45 dakika sürer. Öğrencilerle birebir ilgilenebilmek için maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilir.

 

 

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Konumu: Okul Boston şehrinin en büyük parkı olan Boston common’a çok yakın bir lokasyonda ve şehir merkezindedir.
∙ Dersler : 45 dakika
∙ Başlangıç Tarihi: Her Pazartesi
∙ Minimum kayıt süresi: 4 hafta
∙ Minimum katılım yaşı : 16
∙ Ortalama sınıf mevcudu: 13 (maximum 15)
∙ Okuldaki toplam sınıf sayısı: 11
∙ Sabah ve Öğleden sonra kursları mevcuttur
Okul ücretine dahil olan hizmetler
∙ Ders Kitapları ve Materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Aile yanı konaklama yaş sınırı : 16+
∙ Residence konaklama yaş sınırı 18+

 

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Boston bölgesinin bu köşesi dünyaca ünlü Harward Üniversitesine ev sahibliği yapar. Okulumuz Harwardın harika kampüsünün hemen yanındadır, Boston şehir merkezine sadece on dakika uzaklıktadır. Kırmızı hat metrosu ve otobüs durakları bir kaç dakika uzaklıktadır.
Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

 

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International  Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Boston, Massachusetts sahilinde Charles Nehri ile Boston Limanı boyunca uzanan muhteşem manzaraya sahip bir yerdir. Zengin tarihi modern bir görünümle birleştiren gerçek bir Amerikan şehridir. Bir eğitim ve kültür merkezi olarak bilinmesinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de meşhurdur ve New England sonbaharının tüm renkleri adeta nefes kesicidir. LSI Boston, Çin Mahallesi ile tiyatro ve finans bölgelerinin sınırlarındaki kahverengi taşlı ticari bir binada yer alır. LSI Boston, tarihi yürüyüşler, beyzbol maçları ve New York’a hafta sonu gezileri gibi sosyal aktivite imkanları sağlar. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

 

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

Boston için eğitim sektörü bir cennet. Bu şehri tarif etmek için bir kaç kelime yetmiyor Akademik eğitim, yeşil şehir ve Amerikan tarihi. Doğu Amerika’nın en iyi lokasyonlarından biri olan Boston’da İngilizce eğitimi almak isteyenler için Kings Education dil okulunda ve Pine Manor College kampüsünde eğitim alıyor. Minimum yaş 16  Eğer siz de kampüs içinde eğitim almak istiyorsanız  bu okul tam size göre. Siz sadece eğitiminize odaklanın ve hedeflerinize kısa sürede ulaşın. Merkezde genel İngilizce programlarına katılacağınız gibi aynı zamanda Toefl hazırlık ya da üniversite hazırlık da almanız mümkün.

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

Sınav Hazırlık Programları

Amerika’da Üniversite Hazırlık Programları

Cambridge Hazırlık Kursları

Yaz Okulları

Okul Tanıtım Videosu

KINGS Dil Okulları

Kings Education uluslararası dil okulu Amerika ve İngiltere’de uzun yıllardır hizmet veren bir kurumdur. İlk kez Bournemouth şehrinde 1957’de Frederick King tarafından kurulan bu dil okulu ilerleyen yıllarda ağını genişletmiş ve bugünlerde 100’den fazla ülkeden öğrenciye eğitim veren bir eğitim merkezi haline gelmiştir.