Okul Hakkında

Bournemouth sürekli olarak İngilterenin en güzel kıyı şeridi seçilen ve harika manzaralarla çevrili kırsallarla çevrilidir. Kaplan International Bournemouth okulu şehir merkezine ve plajlara otobüsle 5 dakika mesafede bulunan westbourne’dedir. Yaz aylarında Dünya’nın birçok farklı ülkesinden öğrencilerin oldukça yoğun olarak dil eğitimi amacıyla tercih ettiği en popüler lokasyonlardan biridir.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Westbourne Academy, Bournemouth kumsallarına ve plajlarına sadece 1 kilometre uzaklıkta; alışveriş merkezlerine ise yürüme mesafesindedir. Bu bölgede her ulustan restoranlar, klasik İngiliz pubları ve birçok mağaza bulmak mümkündür. Westbourne Academy öğrencilere aile yanında konaklama imkanı sunar ve bu aileler okul tarafından denetlenir. Aynı zamanda okul tarafından yetişkin öğrenciler için paylaşımlı öğrenci evleri de ayarlanır. Ders süreleri 40 dakika, bir sınıftaki maksimum öğrenci sayısı 16dır.

Okul Tanıtım Videosu

Westbourne Academy Dil Okulları

1996 yılında kurulan Westbourne Academy, Bournemouth sahiline ve şehir merkezine yakın mükemmel bir konumda yer alır. Dünyanın her yerinden binlerce öğrencinin tercihi Westbourne Academy, tecrübeli eğitim kadrosu ile hedeflerinize ulaşmanızı garantiler.

Okul Hakkında

Bournemouth, İngiltere’ nin güney kıyısında Londra’ ya 3 saat uzaklıkta bulunan bir sahil ve tatil kasabasıdır. Ticaretin ise bölgesel merkezidir. Kilometrelerce uzanan sahili, bahçeleri ve parklarıyla meşhur olan bu kasaba, tarihi ve doğal güzellikleriyle öğrencilerin hem gezebilecekleri hem de dillerini geliştirebilecekleri bir ortam yaratmaktadır. Müzesi, sinemaları, tiyatroları, konserleri, gece kulüpleri ve barlarıyla günün her vaktini değerlendirmek isteyen öğrenciler için MLS College kaçırılmayacak bir fırsat olacaktır.

Okul Tanıtım Videosu

MLS College Dil Okulları

MLS College, 1987’deki kuruluşundan bu yana İngilizce öğretmek ve geliştirmek adına hizmet sunmaktadır. Eğitim programları, İngilizce seviyesini ilerletmek ve üniversite eğitiminde veya iş dünyasında konuşacağı İngilizceyi geliştirmeyi hedefleyen yetişkinler için tasarlanmıştır. MLS College, yurtdışındaki üniversitelerle, küresel şirketlerle, hükümetlerle ve havacılık kurumlarıyla çalışmaktadır. Kuruluşundan bu yana, dünyanın her yerinden binlerce öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlamıştır.

Okul Hakkında

1966 yılında kurulan Southbourne School of English, Bournemouth’ta bulunur. Southbourne, İngiltere’nin güneyinde okyanus kıyısında bulunan şirin bir kasabadır. Her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrenci tarafından tercih edilir.
Genel Bilgiler
• Minimum kurs süresi 1 haftadır
• Başlangıç kursları her ayın ilk Pazartesi günü başlar ancak, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yeni başlayanlar sırasında herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir
• Maksimum sınıf mevcudu 14 (yaz saati uygulaması 16)
Ders içerikleri:
• Genel İngilizce Kursu Haftada 15 saat ders
• Yoğun İngilizce Kursu haftada 21 saat ders
• Yapılandırılmış ders programı, dinleme, okuma ve yazma, gramer, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma gibi temel dil becerilerini kapsayan programlardır

Okul Tanıtım Videosu

Southbourne School of English Dil Okulları

Southbourne School of English, 1966 yılında deniz kenarında sakin bir yerleşim yerinde sıcak bir atmosferde kurulmuştur ve köklü bir geçmişe sahiptir. Profesyonel eğitmen kadrosuyla, Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları verilir. Yazları çocuklar için yurt ve ev konaklaması dahil olan kurslar sunulur. Öğrenciler okula yürüme mesafesinde olan evlerde konaklarlar.

Okul Hakkında

Dil konaklamanızı insanların güneşte uzandığı bir yerde yapmaya ne
dersiniz? Bournemouth kesinlikle en heyecan verici destinasyonlardan biridir.
7 mil uzunluğundaki plaja ve şehir merkezine yürüyerek sadece 10 dakika
mesafede bulunan Eurocentres Bournemouth, öğrencilere güzel bahçelerle
çevrili Victoria tarzı bir binada modern imkânlar sunar. Okul sonrası
gezileriniz için denizin güzelliğini ve yakınlardaki mağazaları keşfedebileceğiniz
Boscombe Surf Reef’e gitmeyi unutmayın. Bournemouth bir sahil
kasabası olarak bilinse de iç kısmında doğanın en güzel yanlarını sunan
zengin ormanlarını keşfedebilirsiniz. Britanya güney sahilinin mücevherinde
maceranızı planlamaya başlayın!

Okulda 14 adet genis sinif bulunmaktadir. Ayrica buyuk konferans salonu, ogrenme merkezi kafeterya ve WIFI bulunmaktadir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.