Okul Hakkında

Bir sahil şehri olan Brighton, renkli, hareketli ve benzersiz bir şehirdir. Embassy English Brighton, yüksek teknolojili sınıflarla donatılmış ve öğrencilerin en son teknoloji imkanlarla eğitim alması olanağını sunmuş bir dil okuludur. Brighton şehir merkezine ve Brighton sahiline birkaç dakikalık bir mesafede olan okulun civarında öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirebilecekleri birçok restoran, kafe ve alışveriş merkezleri de yer almaktadır. Her yıl dünyanın her yerinden birçok öğrenci dil eğitimi için Embassy English Brighton’ı tercih etmektedir böylece kozmopolit bir ortamda dil eğitimi sunmaktadır.
Embassy English Brighton, öğrencilere ücretsiz internet erişimi, kurs kitap ve materyalleri sağlamaktadır. Kurslara minimum katılma yaşı 16 dır. Derslerin süresi 45 dakikadır ve kurs başlangıcı her pazartesidir.

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

St. Giles International Brighton, şehir merkezinde konumlanmıştır ve plaja, alışveriş ve eğlence merkezlerine, kafelere, restoranlara sadece yürüme mesafesindedir. ‘Deniz Kenarındaki Londra’ olarak bilinen Brighton, öğrenci nüfusu yoğun ve her zaman hareketli bir şehirdir. 400 öğrenci kapasitesine sahip okulda 32 derslik bulunmakta olup min katılım yaşı 16’dır. Ortalama sınıf mevcudu 10 (Max 12) ve okul genelinin yaş ortalaması 25’tir. Okul nüfüsunun ülkere göre popülsyon dağılımı Japonya, Kore, İsviçre, Brezilya, Turliye ve Kolombiyalı öğrencilerden oluşmaktadır. Bir ders 50 dk olup kurs saati alternatifleri aşağıdaki şekildedir.
Course format :
28 lessons per week 09.00-15.50
20 lessons per week 09.00-13.00
20 lessons per week 14.00-17.50
22 lessons per week* 09.00-13.00
22 lessons per week* 14.00-17.50

Okul Tanıtım Videosu

St. Giles International Dil Okulları

Partnerliğini ve başvuru merkezliğini yaptığımız St Giles International 1955 yılında Londra’nın Soho bölgesinde faaliyete başlayan, günümüzde Ingiltere başta olmak üzere Amerika ve Kanada’da 10’un üzerinde okuluyla Dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrencilerin tercih ettiği kaliteli ve pretijli dil eğitini kuruluşlarından biridir. 60 yıllık köklü bir kuruluş olan St Giles bünyesinde her yıl yüzün üzerinde ülkeden 14 bin öğrenci eğitim almaktadır. Özellikle İngiltere’de kaliteli ve öğretici eğitimiyle tercih edilen ilk okullardan biridir. 2006 yılından bu yana Kanada’da ve 2011 yılı itibariyke de ABD’de dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

 Okul Hakkında

Brighton, deniz ile muhteşem Sussex Downs arasında bulunan canlı bir şehirdir. Çoğu zaman Deniz Kıyısındaki Londra olarak bahsedilen Brighton, iki üniversiteye ve İngiltere’nin en büyük sanat ve komedi festivallerine ev sahipliği yapmaktadır. LSI Brighton, Londra’ya trenle sadece 50 dakika, plaja ve Hove tren istasyonuna ise yürüyerek 5 dakika mesafededir. Okul, plaja yakın ve güzel kafeler ve restoranlarla dolu Brighton’ın seçkin semtlerinden Hove’da göz alıcı ve ağaçlarla çevrelenmiş bir sokakta Victorian tarzı bir binada yer almaktadır. Okulda donanımlı ve yeni döşenmiş 9 sınıfımız içinde bir bilgisayar odası ve bir Cambridge sınav merkezi vardır. LSI okullarında dersler 50 dakikadır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

 

Okul Hakkında

Castle School of English, İngiltere’nin ‘Deniz Kenarındaki Londra’sı Brighton’dadır. Her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrenci Brighton’a dil eğitimi için gelmektedir. Öğrenci nüfusu bakımından oldukça yoğun olan şehir, plajları, kafeleri ve restoranları, gece hayatı ve muhteşem doğasıyla tanınmaktadır. Castle School of English, uygun fiyatı ve yüksek kaliteli eğitiminin yanı sıra öğrencilere sağladığı sosyal imkanlarla İngiltere’de geçirdiğiniz zamandan maksimum verim almanızı sağlar.

Okul Tanıtım Videosu

Castle School of English Dil Okulları

Castle School of English, İngiltere’de İngilizce’yi en pratik şekilde öğrenebileceğiniz okullardan biridir. Brighton’ın merkezinde bulunan okul, kaliteli eğitmen kadrosuyla ve uygun fiyatlarıyla birçok öğrencinin tercih sebebi olmuştur. Her yıl binlerce öğrenci, Castle School of English’de eğitim almanın faydalarından yararlanmaktadır.

Okul Hakkında

Hem şehir hayatının canlılığını hem de bir sahil beldesinin deniz kokan
rüzgârını arıyorsanız, Brighton tam size göre. Eurocentres Brighton, modern
binası ve plajlara olan yakınlığı ile öğrencilere keyif verir. Yakınlardaki
turistik yerler, eşsiz bir ortam sunar: Arkadaşlarınızla takılmak için muhteşem
bir yer olan Brighton İskelesi ya da unutulmaz resimlerinize büyüleyici
bir arka plan sunan Royal Pavilion. Şehri keşfetmek isterseniz, alışveriş veya
öğleden sonrası gezileri için Londra hemen yanı başınızdadır. Her zaman
yapılacak birçok şeyin olduğu güzel Brighton’da İngilizce öğrenme fırsatını
kaçırmayın.

Okulda 12 adet aydinlik ve genis sinif yer almaktadir. Ayrica rehberli bireysel calisma icin bir ogrenme merkezi, WIFI baglantisi olan bir bilgisayarodasi ve konforlu ogrenci salonu mevcuttur.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.