Okul Hakkında

∙ Lokasyon: Brisbane sehir merkezinde.
∙ Derler: 50 dakika
∙GE : 20 haftalik 20 ders – Yari Yogun : 24 ders – Yogun : 28 ders
∙ Baslangic Tarihi: Her pazartesi
∙ Minimum course length: 1 week
∙ Min katilim yasi: 16
∙ Max sinif mevcudu: 14
∙ EAP class size: Maximum 18
∙ Okuldaki sinif sayisi: 14
∙ Sabah ve Aksam kurslari mevcut
Okul kurs ucretine dahil olanlar
∙ Ders kitaplari ve materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Homestay 16+*
∙ Residence 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Brisbane seyahat ve eğitim sehri olarak bilinir. Ayrıca cok yakınındaki Moreton Adasına giderek balinaları, kaplumbağaları ve yunusları izleyebilirsiniz. Okulumuz sehrin eteklerindeki Spring Hill’dedir. Okulun yanında otobus ve tren istasyonları bulunur.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Nefes kesen manzaraları, şahane yemekleri, rahat yaşam tarzı ve zengin kültürel çeşitliliği ile Avustralya dünyanın en heyecan verici ülkelerinden biridir. Queensland Eyaleti’nin başkenti Brisbane yıl boyunca mükemmel bir iklime sahiptir. LSI Brisbane, Brisbane nehri kenarında, mağazalara, restoranlara, ve toplu taşıma araçlarına oldukça yakın, şehrin tam kalbindeki tarihi bir binadadır. LSI Brisbane, mutfak olanağı, bilgisayar odası, ve ücretsiz wi-fi erişimine sahip tamamen klimalı bir tesistir. Okula 5 dakika yürüme mesafesinde parklar ve kütüphaneler vardır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

BROWNS Brisbane Kampusu, Brisbane sehrinin merkezinde yer almakla birlikte cevresinde magazalar, muzeler, sanat galerileri ve toplu tasima imkanlari bulunur; ayrica nehri cevreleyen Southbank gibi turistik yerlere birkac dakika uzakliktadir.

BROWNS size Brisbane’deki ingilizce kursunuz icin birinci sinif imkanlar sunar. Kalisinizi mumkun oldugu kadar keyifli kilicak olan teknoloji, konfor ve guvenligi bir arada bulacaksiniz.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.