Okul Hakkında

Cairns: Göz kamaştırıcı büyük bariyer resiflerine, tropik daintree yağmur ormanına ve cape tribulationa geçiş kapısıdır.Merkezi yerde olan okulumuz deniz kıyısına ve Cairns’nin en büyük AVM’sine çok yakındır. Çevrede birçok otobüs durağı vardır ve Cairns boyunca bisiklet ile dolasmak oldukça kolaydır.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Okul, Cairns’in merkezinde yer alir, Cairns Business Collage(Cairns Ticaret Universitesi) ile amaca uygun yapilmis, modern kampusu paylasir.

Okulda 20 adet sinif, ogrenme merkezi, iki adet bilgisayar odasi, mutfak, ogrenci salonlari ve WIFI ve kantini bulunur.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.