Okul Hakkında

Cambridge, tarihi yapısı, doğal güzellikleri ve çarpıcı mimarisiyle İngiltere’nin en gözde şehirlerinden biridir. Cambridge, öğrenci şehri olduğu için sürekli hareketlidir ve kozmopolit yapısıyla dil öğrenmek için ideal bir şehirdir. Embassy English Cambridge, şehrin merkezinde bulunmaktadır ve şehir oldukça küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Embassy English ile dil eğitiminizde hedeflediğiniz başarıya ulaşırken aynı zamanda kozmopolit yapısı sayesinde dünyanın her yerinden birçok arkadaş edinebilirsiniz. Boş zamanlarınızı Cam nehrinde kanoyla gezmek, klasik İngiliz publarında veya birbirinden güzel parklarda dilediğinizce zaman geçirmek, okulun sağladığı sosyal aktivitelerden yararlanmak, Cambridge’de öğrenci olmanın size sağladığı avantajlardan sadece birkaçıdır.
Embassy English tarafından öğrencilere ücretsiz internet erişimi, kitap ve ders materyalleri sağlanır. Kurslara minimum katılma yaşı 16 dır. Kurs başlangıcı her pazartesidir.

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Dünyanın en büyük ve en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Cambridge tam bir eğitim cennetidir. Cam nehri kenarında kurulan şehirde bisiklet kullanmak ve müzik yapmak, ingiliz barında geleneksel öğle yemeği sanatını keşfetmek için ideal bir şehirdir. Okul şehir merkezine otobüs ile 10 dk mesafede sakin bir bölgededir ve otobüs durağı hemen yanındadır.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Özellike üniversitesiyle meşhur Cambridge, aynı zamanda uluslararası öğrencilere pek çok şey sunan canlı ve hareketli bir şehirdir. Müzeler, sanat galerileri, bağımsız mağazalar ve restoranlar bakımından oldukça zengin olan Cambridge, öğrenim görmek için ideal bir yerdir. Üniversitenin göz alıcı mimarisi ve muhteşem bahçelerinin yanı sıra, Cambridge tarihi ve kültürel bir zenginliğe de sahiptir. LSI Cambridge, hareketli bir yerleşim bölgesinde bulunması sayesinde hem tren istasyonu hem de şehir merkezine yakındır. LSI Cambrigde, Londra, Stonehenge ve Stratford-upon-Avon (Shakespeare’in doğum yeri) gibi yerlere günlük ve hafta sonu gezileri düzenlemektedir. Victorian tarzı bir binada bulunan okul 12 adet tam donanımlı sınıfa, öğrencilerin faydalanabileceği bir bilgisayar odasına ve geniş, güzel bir bahçeye sahiptir. LSI okullarında dersler 50 dakikadır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

Tarihi atmosferi ve eğitim yuvası olarak dünya çapındaki ünü ile Cambridge,
dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapar. Eurocentres
Cambridge, şehir merkezine ve Cambridge Üniversitesi birimlerine sadece
birkaç dakika uzaklıktadır. Okul benzersiz bir tasarıma sahiptir ve Cambridge
Üniversitesi’nin Botanik Bahçelerine bakar. Yürüyerek veya bisikletle rahatça
gezebilir, restoran, tiyatro ve alışveriş merkezlerine çabucak ulaşabilirsiniz.
Cambridge, huzurlu ve küçük kasabalarda kendini iyi hisseden, tarihi seven
ve tanıdık bir barda kendi çalışma grubuyla buluşmaktan keyif alanlar için
idealdir.

Okulun 16 adet genis sinifi bulunmaktadir. bir adet konferans salanu, kantini ve guzel bir terasi vardir, Ayrica WIFI okulun her yerinde calismaktadir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.