Okul Hakkında

Kaplan International Dublin’in en sosyal merkezlerinden biri olan Temple Bar bölgesinin merkezinde antik bir binada eğitim vermektedir. Son yıllarda teknolofi devlerinden Facebook ve Google gibi kuruluşlar Avrupa merkezlerinide Dublinde konumlandırmıştır. Dublin yoğun bir aksanda ingilizce öğreneceğiniz ve samimi bir ortamda günlerinizi geçireceğiniz en güzel eğitim lokasyonlarından biridir.

Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

 

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehri olan Dublin, İrlanda’nın doğu kıyısında Liffey nehrinin ağzında kurulmuştur. Okul Dublin’in en merkezi noktasında, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Dublin, İrlanda’nın edebiyat, kültür ve tarih şehridir. İnsanları dostça ve samimi, şehir ise; heyecan verici, modern, hareketli ve çok kültürlüdür. İrlanda, İngilizce öğrenmek için ideal yerlerin başındadır çünkü burada konuşulan aksan açık ve anlaşılırdır. Swan English Language Training, haftalık hedefler koyarak bir çizelge belirleme sistemi geliştirmiştir. Her öğrenciyle birebir ilgilenebilmek için maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir.

Okul Tanıtım Videosu

SWAN English Language Training Dil Okulları

Swan English Language Training , 1988 yılında, İrlanda’nın başkenti Dublin’de kurulmuştur. Okul, şehrin ünlü Grafton caddesinde, Trinity College’in yanında, şehrin önemli sosyal ve turistik merkezlerine yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne dünyanın her yerinden çeşitli öğrencilere hizmet veren Swan English Language Training, dil eğitiminin yanı sıra düzenlediği sosyal aktivitelerle İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenizi sağlar. Son teknoloji ile donatılmış modern sınıflarda eğitim alırken, okul saatleri dışında da öğrencilerin hizmetine açık olan kütüphaneden de yararlanabilirsiniz. Okulda ücretsiz wi-fi, ortak alan, ortak mutfak, öğrenci destek merkezi ve dinlenme salonu da bulunmaktadır.

Okul Hakkında

İrlanda’nın başkenti Dublin, eşsiz doğası, tarihi ve kültürel yapısıyla tanınır. Kozmopolit yapısıyla, İrlanda halkının yardımseverliği ve sıcakkanlılığıyla, aksanlarının açık ve anlaşılır olması dolayısıyla dil eğitimi için ideal bir şehirdir. International School of English, Dublin’de şehir merkezinde bulunur. Restoranlara, kafelere, sosyal alanlara ve turistik faaliyetlere sadece yürüme mesafesindedir. International School of English’in profesyonel eğitmen kadrosuyla interaktif sınıflarında yüksek kaliteli dil öğrenimi görürken, aynı zamanda okulun sağladığı sosyal aktivite imkanlarıyla İngilizcenizi ve sosyal becerilerinizi geliştirebilir ve yerel kültürü yakından öğrenebilirsiniz.

Okul Tanıtım Videosu

ISE – International School of English Dil Okulları

International School of English, 1997 yılında, İrlanda’nın başkenti Dublin’de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kendini yüksek kalite standartlarında dil öğretimine adamıştır. International School of English, ACELS ve MEI tarafından akredite edilmektedir. Uluslararası standartlardaki tecrübeli eğitim kadrosu, öğrencilerin dil öğrenimi hedeflerine ulaşmaları için her birinin ilgi ve beklentilerini ön plana koymaktadır.

Okul Hakkında

Ingiltere, Almanya, Irlanda ve Kanada da birçok farklı şehirde eğitim vermekte olan ve eğitim sektörünün köklü kuruluşlardan biri olan The Language Gallery Dublin’de IBAT College bünyesinde hizmet vermektedir. Şehrin en gözde lokasyonlarından Liffey nehrinin hemen kenarında ve oldukça merkezi bir bölgede bulunan IBAT College İrlanda’da dil eğitimi için tercih edebileceğiniz en iyi okullardan biri durumundadır. The Language Gallery öğrencilerine Irlandalı ailelerin yanında ve yurt tipi konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklama seçeneği ile dilinizi çok daha hızlı geliştirebilir, Irlanda halkının misafirperverliği ve kültürünü öğrenebilirsiniz. Okulumuzda Genel Ingıilizce sabah ve akşam kurları beraberinde IELTS ve sınav hazırlık kursları da verilmektedir.

 

Okul Tanıtım Videosu

The Language Gallery Dil Okulları

The Language Gallery, Avrupa Ortak Sistemi`ne dayalı benzersiz bir ders içeriği hazırlamış olup, öğrencilerine haftada 15, 20, 25, 30 veya 35 saat egitim almalarina imkan sağlar. Öğrenciler, istedikleri hafta bir sınıftan diğerine geçebilir. İngilizcenin tüm eğitim seviyeleri sunulmakla birlikte, dersler sabah, öğlen ve öğleden sonra sınıflarında alınabilir. The Language Gallery, 40’tan fazla ülkeden öğrenci ağırlayarak benzersiz bir uluslararası ortam yaratır. Böylece öğrencilerine farklı bir kültüre, aksana ve farklı iletişim tarzlarına adapte olmayı öğretir.

Okul Hakkında

Eurocentres ortak okulu Alpha College of English, O’Connel Caddesinden bir blok otede, Dublin’in tam merkezinde yer almaktadir. Okulda 18 adet sinif, rehberli bireysel calisma icin bir ogrenme merkezi, bir dinlenme alani konforlu ogrenci kantini ve bir bilgisayar odasi mevcuttur. Tum binada ucretsiz WIFI bulur.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.