Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Lokasyon: Brisbane sehir merkezinde.
∙ Derler: 50 dakika
∙GE : 20 haftalik 20 ders – Yari Yogun : 24 ders – Yogun : 28 ders
∙ Baslangic Tarihi: Her pazartesi
∙ Minimum course length: 1 week
∙ Min katilim yasi: 16
∙ Max sinif mevcudu: 14
∙ EAP class size: Maximum 18
∙ Okuldaki sinif sayisi: 14
∙ Sabah ve Aksam kurslari mevcut
Okul kurs ucretine dahil olanlar
∙ Ders kitaplari ve materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Homestay 16+*
∙ Residence 18+
Butun evlerde havuz ve BBQ alani bulunmaktadir.

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

BROWNS Gold Coast kampusu Gold Coast sehrinde yer alir; baslica magaza ilgi cekici yerlere, ulasim noktalarina yakindir ve plaja birkac dakika uzakliktadir.

BROWNS aydinlik ve iyi donanimli 12 sinifta birinci sinif dil egitimi sunar. Mukemmel egitim ortami tum binada WIFI ile ve rahat bir dinlenme odasiyla tamamlanmistir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.