Okul Hakkında

Embassy English Londra dil okulu, dil eğitimini Londra Şehir Üniversitesi’nin bir parçası olarak yürütmektedir ve Hukuk Fakültesi’nde konumlanmıştır. Londra Şehir Üniversitesi, bünyesinde dünyanın her yerinden öğrenci barındıran kozmopolit bir üniversitedir. Embassy English Londra, öğrencilerine üniversite deneyimi de yaşatmaktadır ve ve kozmopolit ortamı sayesinde okulda aldığınız eğitimi sosyalleşerek pekiştirme imkanı elde edersiniz. Embassy English Londra, şehir merkezindedir ve ünlü Oxford Caddesi’ne ve Soho bölgesine oldukça yakındır. Embassy English, öğrencilerine okul dışında da sosyal aktivite imkanları sağlar ve üniversite eğitim danışmanlık hizmeti sunar. Kurslara katılım yaşı minimum 18 dir. Dersler 45 dk sürer ve kurs başlangıcı her pazartesidir.

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Londra merkezimiz 100 yıllık gösterişli bir binada, Bloomsbury’ de, dünyaca ünlü British Museum’ a da 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Okul canlı ve geniş bir alana sahip olmakla birlikte uluslararası öğrencilere modern çalışma olanakları sağlamaktadır. Ayrıca okulda öğrenciler için Londra turu, tiyatro geceleri, müze gezileri, futbol maçları ve diğer şehirlere geziler gibi çeşitli aktiviteler organize edilmektedir.
Kurslara min katılım yaşı 16’dır. Ortalama sınıf mevcudu 10 (Max 12) ve okul genelinin yaş ortalaması 25’tir. Okul nüfüsunun ülkere göre popülsyon dağılımı Japonya, Kore, İsviçre, Brezilya, Turliye ve Kolombiyalı öğrencilerden oluşmaktadır. Bir ders 50 dk olup kurs saati alt
Course format :
28 lessons per week 09.00-15.50
20 lessons per week 09.00-13.00
20 lessons per week 14.00-17.50
22 lessons per week* 09.00-13.00
22 lessons per week* 14.00-17.50

Okul Tanıtım Videosu

St. Giles International Dil Okulları

Partnerliğini ve başvuru merkezliğini yaptığımız St Giles International 1955 yılında Londra’nın Soho bölgesinde faaliyete başlayan, günümüzde Ingiltere başta olmak üzere Amerika ve Kanada’da 10’un üzerinde okuluyla Dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrencilerin tercih ettiği kaliteli ve pretijli dil eğitini kuruluşlarından biridir. 60 yıllık köklü bir kuruluş olan St Giles bünyesinde her yıl yüzün üzerinde ülkeden 14 bin öğrenci eğitim almaktadır. Özellikle İngiltere’de kaliteli ve öğretici eğitimiyle tercih edilen ilk okullardan biridir. 2006 yılından bu yana Kanada’da ve 2011 yılı itibariyke de ABD’de dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Okul Hakkında

Kafeler ve restoranlarla dolu hareketli caddeleri gezebilir ve hemen yanıbaşınızda Trafalgar Square gibi simgelenmiş mekanları görebilirsiniz.Leicester Square metro istasyonuna üç dakikalık yürüme mesafesindedir.West End’in merkezinde yer alır.Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

 

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International – Leicester Square Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Londra, çok kültürlü yapısıyla dünyanın önde gelen şehirlerinden biri olup muhteşem cazibe merkezlerine sahiptir. Kültürüyle, tarihiyle, eğlenceli gece hayatıyla herkes için bir şey sunar. Şehrin göbeğindeki LSI Londra Merkez, canlı bir öğrenci nüfusuna hizmet sunan kafelerle, barlarla ve publarla dolu Soho eğlence merkezine ve üniversitelere yakındır. Modern ve konforlu okulda ücretsiz internet erişimi ve pek çok bireysel çalışma materyali mevcuttur. Çeşitli eğlence programları, pub ve restoran gezileri, tiyatrolar ve Oxford, Edinburgh ve Stonehenge’e yapılan gezilerle öğrencilerin Londra’dan keyif alması sağlanır.
LSI okullarında dersler 50 dakikadır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Min katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

Londra, çok kültürlü ve kozmopolit yapısıyla dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Clubclass, Londra’nın en ünlü caddelerinden Bloomsbury üzerindedir; kafelere, restoranlara ve toplu taşımaya sadece yürüme mesafesindedir. Clubclass, öğrencilerine sağladığı sayısız sosyal aktivite ile yurtdışında geçirdiğiniz süreden maksimum verim almanızı hedefler.

Okul Tanıtım Videosu

Clubclass Dil Okulları

Clubclass , Malta’da ve İngiltere’de şubeleri bulunan, kaliteli eğitim misyonuna sahip, uygun fiyatı ve profesyonel eğitim kadrosuyla her yıl binlerce öğrencinin tercih ettiği bir dil okuludur. Clubclass, öğrencileriyle birebir ilgilenerek hedeflerine ulaşmalarını garantiler. Teoriyi pratiğe dökerek öğretme mantığından hareketle, öğrencinin İngilizce’yi sosyal hayatında kullanarak geliştirmesine ortam sağlar.

 Okul Hakkında

Malvern House, İngilizce’yi İngiltere’nin başketinin kalbinde öğrenmeniz ve çeşitli kültürlerle tanışmanız için size en uygun ortamı sağlar. Eğitimde teknolojinin imkanlarından yararlanarak modern eğitim imkanı veren Malvern House, öğrencilerine sağladığı sosyal aktivite imkanları bakımından da oldukça zengindir. Londra’nın kalbinde hem İngiliz kültürünü hem de kozmopolit yapısıyla çeşitli kültürleri tanıma imkanı elde eder ve İngilizcenizi sosyal ortamda geliştirebilirsiniz.

Okul Tanıtım Videosu

Malvern House Dil Okulları

Malvern House, 2000 senesinde Londra’da kurulmuştur. Londra’nın merkezinde bulunan okul, son teknoloji ile interaktif eğitim imkanı sağlar. Malvern House, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce’yi akıcı konuşma özgüveni kazandırma misyonuna sahiptir. Çeşitli kültürlerin bir araya gelerek iletişim becerilerini arttırmasını hedefler. Malvern House, profesyonel kadrosu ile öğrencilerin ilgi ve beklentilerini ön plana koyarak hedeflerini gerçekleştirmesini sağlar.

Okul Hakkında

Londra, dünyanın en ikonik şehirlerinden biridir. İlhamıyla ve enerjisiyle her zaman canlı bir şehirdir. Her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrenci dil eğitimi için Londra’yı tercih etmektedir. Oxford House College – Oxford Sreet, şehir merkezinde bulunmaktadır ve şehrin ünlü kafe ve restoranlarına, toplu taşımalara yürüme mesafesindedir.

 

 

Okul Tanıtım Videosu

Oxford House College – Oxford Street Dil Okulları

1974 yılında kurulan Oxford House College, her yıl binlerce öğrenci tarafından tercih edilen ünlü bir dil okuludur. İngilizce öğretmeyi eğlenceli, kolay ve pratik hale getirmeyi misyon edinen Oxford House College, İngilizce’yi öğrenmek ve geliştirmek için doğru bir tercihtir.

Okul Hakkında

Londra, kültürüyle, tarihiyle, kozmopolit yapısıyla, turistik merkezleriyle dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. LAL Londra, şehir merkezine ulaşımı oldukça kolay bir mesafededir. Okulun etrafında birçok kafe ve restoran bulunmaktadır. LAL Londra, profesyonel ve tecrübeli eğitim kadrosuna sahiptir ve donanımlı modern sınıflarda eğitim verilir. Okul dışında öğrencilerin pratik yapabilmesi için çeşitli sosyal aktivite imkanları sağlanır. Kurslara katılım yaşı minimum 16 dır ve başlangıç tarihi olarak herhangi bir pazartesiyi seçebilirsiniz.

Okul Tanıtım Videosu

LAL Dil Okulları

LAL (Language and Leisure) Dil Okulları, profesyonel eğitim kadrosu ile 25 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi vermektedir. Pratik odaklı eğitim anlayışıyla, öğrencilerin okulda aldıkları eğitimi pekiştirmeleri için sosyal aktivite imkanları sağlar. Böylece, aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşme ve iletişim becerilerini arttırır.

Okul Hakkında

Londra, zengin kültürel ve tarihi yapısıyla dünyanın en ünlü şehirlerinden biridir ve İngilizce öğrenmek için en ideal şehirler arasındadır. The Burlington School of English, İngiltere’nin en ünlü dil okullarından biridir ve profesyonel eğitmen kadrosuyla dil eğitiminizdeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Londra’ya sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan The Burlington School, her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. The Burlington School, öğrencilerine ders dışında da sosyal aktivite imkanları sağlar. Böylece İngilizcenizi sosyalleşerek geliştirme imkanı elde edersiniz. Öğrencilere okul tarafından ücretsiz wi-fi erişimi sağlanır. Kurslara katılım yaşı minimum 16 dır. Dersler 45 dakika sürmektedir.

Okul Tanıtım Videosu

The Burlington School Dil Okulları

Burlington School of English dil okulu, 1990 yılında kurulmuştur ve Londra’ya sadece 15 dakika uzaklıkta bir yerde bulunmaktadır. The Burlington School, büyük modern binası, profesyonel eğitim kadrosu ve yılların tecrübesiyle Londra’nın en ünlü okullarından biridir. The Burlington School, Londra’nın prestijli Fulham bölgesinde hemen Thames nehri kenarında merkeze 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Burlington aynı zamanda mesleki ingilizce, üniversite hazırlık İngilizcesi, İngiliz kültürü bilimleri ve uluslararası kabulü olan Cambridge, IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları da vermektedir.

Okul Hakkında

Eurocentres London Eltham, doğayla çevrili ve yapraklarla kaplı bir
banliyöde, Eltham Sarayı’nın arazisinde yer alır. Hemen yakındaki Eltham
High Street caddesinde çok sayıda ilgi çekici küçük dükkânın yanı sıra
kaliteli kafe ve restoranlar bulunur. Londra’nın merkezine ve büyükşehir
hayatına 25 dakikalık bir tren yolculuğu ile kolaylıkla erişebileceğiniz,
ilerleme sağlamaya odaklanabileceğiniz sessiz bir bölgenin avantajlarından
yararlanın. Okul, İngiltere’nin en büyük IELTS test merkezlerinden biridir
ve multimedya öğrenim merkezinin yanı sıra etkileşimli beyaz tahta gibi
Eurocentres İngiltere’nin alışıldık modern teknoloji araçlarını sunar. O halde
neyi bekliyorsunuz?

Okulda 17 adet sinif ve WIFI baglantisi olan ogrenme merkezi, ogrenmeyi hizlandirir ve keyfe donusturur.Dinlenmek icin snack bar ve konforlu ogrenci alanlari vardir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.