Okul Hakkında

EC English Los Angeles, Santa Monica bölgesinde bulunmaktadır ve Malibu’ya oldukça yakındır. Santa Monica, Hollywood’a ve şehrin diğer turistik bölgesine ulaşımı kolay bir mesafededir. Okulun konumundan dolayı, derslerden sonra günün geri kalanını Santa Monica sahillerinde geçirebilirsiniz. EC English Los Angeles, tecrübeli eğitim kadrosuyla dil eğitimindeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlarken, aynı zamanda okulun sağladığı sosyal imkanlar sayesinde California kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Okulda 21 adet modern interaktif sınıf, ücretsiz wi-fi, dinlenme ve bilgisayar odası bulunmaktadır.

 

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Konumu: Okul Los Angelas’ın meşhur Long beach bölgesinde, şehir merkezine yarım saat, Hollywood’a bir saat ve plaja yürüme mesafesindedir.
∙ Dersler : 45 dakika
∙ Başlangıç Tarihi: Her Pazartesi
∙ Minimum kayıt süresi: 4 hafta
∙ Minimum katılım yaşı : 16
∙ Ortalama sınıf mevcudu: 13 (maximum 15)
∙ Okuldaki toplam sınıf sayısı: 12∙ Sabah ve Öğleden sonra kursları mevcuttur
Okul ücretine dahil olan hizmetler
∙ Ders Kitapları ve Materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Aile yanı konaklama yaş sınırı : 16+
∙ Residence konaklama yaş sınırı 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Genel Ingilizce Standart Kursu : Haftalık 18 ders olup bu kursta TOEFL ve sınav hazırlık eğitimide verilmektedir.
Genel Ingilizce Yarı Yoğun Kurs : Haftalık 24 derstir. 18 ders genel ingilizce + 6 ders konuşma yönetimi ve aksam eğitimi verilmektedir.
Genel Ingilizce Yoğun Kurs : Haftalık 36 derstir. 18 ders genel ingilizce + 12 ders iş ingilizcesi, TOEFL ya da konuşma sınıfları ile kombinasyon yapılabilmektedir. LSI South Bay kampüsü Torrance, Los Angeles’da – Orange County kampüsü Placentia, Orange County’de – Downtown Los Angeles kampüsü Los Angeles’ın doğusundan batısına uzanan meşhur Wilshire Bulvarı üzerinde – Northeast kampüsü Alhambra,
California Teknoloji Enstitüsü (Caltech), California State University, Los Angeles (CSULA) ve Pasadena City College gibi Amerika Birleşik Devletleri’nde egitim sıralamasında üst sırada yer alan üniversite ve kolejlerın merkezlerı sadece birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Okul Tanıtım Videosu

Language Systems International Dil Okulları

Language Systems International 1987 yilinda hizmete girmistir. Kurulusunun ardindan ACCET tarafindan akredite olusu en yuksek kalite ve standardlarda egitim ve ogretim vermesine olanak saglamistir. Bu sayedede ogrencilerine sonunda kendilerine guven verecek bir ingilizce konusma yazma ve anlama yetenegi kazandirmistir. Bununla birlikte LSI ogrencilerine en temel
seviyeden baslayarak once ingilizce ogretme daha sonrada ABD egitimini tamamlamak isteyen ogrencilere ABD egitim sistemine adapte olmalari saglanmaktadir. Boylece Akademik hayatina ABD’de devam edecek ogrenciler, porgramlarimizin sonunda, kiritik dusunce, okuma, yazma, ve efektif ingilizce iletisim konularinda kazandiklari bilgi ve birikimle her alanda Ingilizce egtime hazir olurlar. Los Angeles bölgesinde Norteast, Orange County, South Bay ve Downdown’da olmak üzere 4 farklı lokasyonda dil eğitimi programları sunmaktadır. Okul bölgenin yerel okullarından olup bünyesinde intermediate seviyede ingilizce eğitimini tamamlamış olan öğrencilere birçok farklı alanda sertifika programlarına ve çeşitli üniversitelere geçiş imkanı sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Whittier kampüsündeki okul üniversite kaynaklarının yanında plajlara eğlence parklarına ve Hollywood’un en iyi alışverişine kolay erişim sunar.Otobüs duraklarına yürüyüş mesafesindedir.Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

 

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International-Whittier Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Los Angeles ELC olarak yeni bir dilde ve kulture asinalik soz konusu oldugunda, konumun onem kazandigini biliriz. Los Angeles kenti gelisen bir egitim ortamiyla oldugu kadar Birlesik Devletler’in en heyecan verici eglence ve kulturel sunumlarindan biri olmasiylada taninir. Los Angeles’ta ingilizce egitimi almak luks hayati yasamak, arkadas edinmek ve degerli becerileri kazanmak icin bir firsattir. Eurocentres uzerinden Los Angeles’ta bir ingilizce kursuna kayit yaptirdiginiz zaman Ingilizce dil merkezindeki(English Language Center) derslerine katilirsiniz

Bu dil merkezinde buyuk ve iyi donanimli siniflar, konforlu bir ogrenci salonu ve ogreniminizi size ozgu tempoda tamamlamaya yonelik basili ve multimedya materyallerden genis bir secenege erisim imkani bulacaksiniz.

Okul

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.