Okul Hakkında

Tarihi açıdan zengin ve büyük bir üniversiteye sahip olan Manchester, öğrenci hayatı için ideal bir yerdir. Merkezi konumdaki okul ; mağazalar ve kafelerin hemen yanındadır. Tren istasyonu ,okuldan 6 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

 

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

The Language Gallery, her seviyeden öğrenciye ve profesyonellere hitap eden, British Council onaylı bir dil okuludur. Öğrencilere profesyonel dil eğitiminin yanı sıra iletişim becerileri, özgüven ve liderlik özellikleri kazandırmayı amaçlar. The Language Gallery, ders içinde tartışma, münazara gibi grup aktiviteleriyle İngilizcelerini pratikleştirirken, ders dışındaki sosyal aktiviteleriyle öğrencilerinin sosyalleşmesini ve verimli zaman geçirmesini hedefler. The Language Gallery kurslarına her pazartesi başlayabilme esnekliği vardır.

Okul Tanıtım Videosu

The Language Gallery Dil Okulları

The Language Gallery, Avrupa Ortak Sistemi`ne dayalı benzersiz bir ders içeriği hazırlamış olup, öğrencilerine haftada 15, 20, 25, 30 veya 35 saat egitim almalarina imkan sağlar. Öğrenciler, istedikleri hafta bir sınıftan diğerine geçebilir. İngilizcenin tüm eğitim seviyeleri sunulmakla birlikte, dersler sabah, öğlen ve öğleden sonra sınıflarında alınabilir. The Language Gallery, 40’tan fazla ülkeden öğrenci ağırlayarak benzersiz bir uluslararası ortam yaratır. Böylece öğrencilerine farklı bir kültüre, aksana ve farklı iletişim tarzlarına adapte olmayı öğretir.