Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Lokasyon: In the Central Business District, close to public transport
∙ Derler: 50 dakika
∙GE : 20 haftalik 20 ders – Yari Yogun : 24 ders – Yogun : 28 ders
∙ Baslangic Tarihi: Her pazartesi
∙ Minimum course length: 1 week
∙ Min katilim yasi: 16
∙ Max sinif mevcudu: 15
∙ EAP class size: Maximum 18
∙ Number of classrooms: 20
∙ Sabah ve Aksam kurslari mevcut
Okul kurs ucretine dahil olanlar
∙ Ders kitaplari ve materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Homestay 16+
∙ Residence 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Avustralya’nın Victoria eyaletinin başkenti olan Melbourne şehir merkezinde yer alan Einstein college of Australia, İngilizce dil eğitimi yanında bünyesinde çeşitli sertifika programları ve tıp ve sağlık alanında college eğitimi imkanıda sunmakta olan bir kuruluştur. Genel ingilizce eğitimi için haftalık 20 ders eğitim verilmektedir.

 

Einstein College of Australia Dil Okulları

Okul Hakkında

Okulumuz Malbourne Docland’s ın tam ortasında, birçok mağaza ve restorana yakın konumdadır. Ücretsiz tramvaylar düzenli çalışır ve otobüs durakları yakındır bu sayesinde şehrin istediğiniz bir yerine kolayca ulaşabilirsiniz.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Avustralya kitasinin en buyuk ikici sehri kesfedilmeyi bekliyor. Bu, dil icin de gecerlidir. Melbourne Eurocentres sehrin kalbinde, ana alisveris bolgesinin ve Melbourne toplu tasima merkezinin yakinlarinda yer alir. Etkili ogrenme her seyden once, sorularinizi yanitlamaktan ve sizinle ilgilenmekten mutluluk duyan yuksek nitelikli ve guler yuzlu ogretmenler demektir. Melbourne dil okulu, size ayrica modern bir ic mekan sunar. Basarili bir ogrenim icin eglence faktorude goz ardi edilmemelidir. Okul cevresindeki kesif gezileri ve halkla kurulan irtibatlarin kolay olmasi icin, tum kampuste ingilizce konusulur.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.