Okul Hakkında

Miami, Atlantik Okyanusu’nun kıyısında, Florida’nın güneydoğusunda bulunur. Finans, kültür, medya, eğlence ve sanat alanlarında Amerika’ daki büyük merkezlerden biridir. EC English Miami, 2012 yılında kurulmuştur ve South Beach’te, dünyaca ünlü Lincoln Road’ta hizmet vermektedir. Kumsala, kafelere, restoranlara ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. EC English Miami, her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Okulda öğrencilere ücretsiz wi-fi, kütüphane, bilgisayar odası, dinlenme salonu ve çeşitli sosyal aktivite imkanları sağlanmaktadır.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Zoni Language Centers, 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver, Kanada’da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır.

Zoni New York Eyaleti Eğitim Departmanlığı tarafından sertifikalı, Miami Beach ACCET tarafından akredite edilmiş ve Vancouver Kanada ise Kanada Dilleri tarafından akredite edilmiştir.
Zoni Language Centers ayrıca ABD’de SEVIS onaylı okullardır. Manhattan ve Miami Beach okullarımız TOEFL IBT ve Cambridge Üniversitesi ESOL sınavları için yetkili test merkezleridir.
Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntem, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında dialoglar ve uygulamalar üretirler.

Okul Tanıtım Videosu

Zoni Dil Okulları

Zoni Language Centers, uluslararası dil eğitimi liderlerinden biridir. Zoni Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada çapında New York, Miami Beach, Londra, İngiltere ve Vancouver, Kanada dahil olmak üzere dünyanın her köşesinden gelen binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Her yıl binlerce öğrenci Zoni Language Centers’da eğitim almanın faydalarından yararlanmaktadır.
1991 yılından bu yana önde gelen dil merkezi : Zoni’nin büyümesi başarısının bir ölçüsüdür. Zoni New York metropol alanında en büyük özel İngilizce dil okuludur.
Zoni programları resmi onaylı ve akredite edilmiştir: New York’taki kuruluşumuz New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami’de ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Kanada’da Languages Canada tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız.
Eşsiz bir eğitim sistemi ve metodu : Zoni İngilizce Sistemi kaydolacağınız her derste başarınızı garantiler. Bizim bir numaralı ilgi alanımız sizin memnuniyetinizdir. Öğrencilerimizin beklendilerini karşılamak üzere kendimizi adadık.
Kaliteli ve Deneyimli Eğitmenler: Deneyimli profesyonellerden öğrenin. Zoni öğretmenleri üniversite dereceleri ve geniş İngilizce eğitim deneyimine sahiptir.

Okul Hakkında

Miami beyaz kumsallarını ve körfezlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca yıl boyu ılıman iklime sahiptir.
Okulumuz, Universty of Miami’ye ev sahipliği yapan tarihi Coral Gables’da yer alır ve Miami metrosuna yürüyerek iki dakika uzaklıktadır
Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Miami Beach’te okyanusa yanlizca 2 sokak mesafede ve lincoln Road’un populer alisveris caddesi uzerinde yer almaktadir. Okula yurume mesafesinde bir dizi retoran, kafe ve yiyecek yerleri bulunmaktadir.

Okul ozel bir binada iki kat uzerine kurulmustur. Okulda akilli tahta teknolojisi, WIFI, bilgisayar odasi, oturma salonlari ve teras bulunmaktadir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.