Okul Hakkında

Montreal, İngilizce ve Fransızca’nın konuşulduğu, Avrupa kültürüne sahip, doğal ve mimari güzellikleriyle tanınan bir şehirdir. Tarihi binalar, kiliseler, yemyeşil parklar ve modern gökdelenlerle eskinin ve yeninin karışımı çok kültürlü bir şehirdir. Her yıl, dünyanın her yerinden binlerce öğrenci, dil eğitimi için EC English Montreal’i tercih etmektedir. EC English Montreal, şehrin merkezinde konumlanmıştır ve şehrin turistik merkezlerine, kafe ve restoranlarına oldukça yakın bir mesafededir. Tecrübeli eğitim kadrosuyla kaliteli bir eğitim almakla beraber okulun sağladığı sosyal aktivite imkanlarıyla Montreal’de geçirdiğiniz süreden maksimum verim alabilirsiniz. EC English Montreal’de, 22 adet modern interaktif sınıf, ücretsiz wi-fi, dinlenme odası, mutfak ve kütüphane bulunmaktadır.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Genel İngilizce standart kurs haftada 24 Ders’tir.
Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar saat 09:00’dan 14:30’a kadardir,cuma günü ise saat 09:00’dan 12:00’a kadar.
Genel Yoğun İngilizce haftada 30 ders’tir.
Dersler Pazartesi gününden perşembe gününe kadar 09:00’den 16:00’a kadar,cuma günü 09:00’dan 12:00’a kadardır.
Dersler 50 dakikadır.

Okul Tanıtım Videosu

ILSC Dil Okulları

ILSC okulları Kanada’nın en büyük şehri Toronto ve Vancouver’da İngilizce’yi mükemmel şekilde öğrenmenizi sağlayacak, sistematik ve disiplinli bir eğitim-öğretim tekniğine sahiptir. Dil eğitimi konusunda dünyanın en iyilerinden biri haline gelmiştir ve Kanada’da; Vancouver , Toronto ve Montreal, Amerika’da; San Francisco ve New York, Hindistan’da; Yeni Delhi, Avustralya’da Brisbane ve Sydney olmak üzere dünyada 8 inanılmaz yerleri kapsayacak şekilde büyümüştür