Okul Hakkında

New York, bütün dünya kültürlerine ev sahipliği yapan kozmopolit, hareketli, turistik ve özgür ruhlu bir şehirdir. EC English New York, 2009 yılında kurulmuştur ve şehrin en merkezi yerinde konumlanmıştır. Okul, Times Square’in kalbinde, şehrin bütün ikonik simgelerinin yakınındadır. Broadway tiyatroları, 5th Avenue, Empire State binası ve Central Park sadece yürüme mesafesindedir. EC English New York, tecrübeli eğitmen kadrosuyla sağladığı kaliteli eğitimin yanı sıra sosyal aktivite imkanlarıyla öğrencilerinin New York’ta geçirdiği süreden maksimum verim almasını sağlar. Kurslara katılım yaşı minimum 16’dır. Dersler 45 dk sürer ve minimum eğitim süresi 1 haftadır.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

 

Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Konumu: Okul Manhattan’da Times Square’e ve bütün toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir.
∙ Dersler : 45 dakika
∙ Başlangıç Tarihi: Her Pazartesi
∙ Minimum kayıt süresi: 4 hafta
∙ Minimum katılım yaşı : 16
∙ Ortalama sınıf mevcudu: 13 (maximum 15)
∙ Okuldaki toplam sınıf sayısı: 13
∙ Sabah ve Öğleden sonra kursları mevcuttur
Okul ücretine dahil olan hizmetler
∙ Ders Kitapları ve Materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Aile yanı konaklama yaş sınırı : 16+
∙ Residence konaklama yaş sınırı 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

New York’ta üç farklı lokasyonda dil eğitimi hizmeti vermekte olan yerel okullardan biridir. Özellikle ekonomik olması ve kaliteli eğitimi nedeniyle tercih edilmektedir. Genel ingilizce kursları haftalık 20 derstir. Genel Ingilizce yari yogun programi 24 ders, yogun programi ise 28 derstir.

 

 

Okul Tanıtım Videosu

New York Language Center – Midtown Dil Okulları

New York Language Center, dünyanın her yerinden öğrencilere kaliteli ve ekonomik eğitim vermek, öğrencilerinin istek ve beklentilerini ön plana koyarak samimi bir eğitim-öğretim atmosferi yaratma üzerine kurulu bir misyona sahiptir. İster Akademik ve profesyonel hayatta, ister günlük hayatta İngilizce konuşmayı hedefleyin, NYLC kaliteli eğitim kadrosu ile hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Okul Hakkında

New York Manhattan’ın tam kalbinde merkezi bir lokasyonda bulunan St Giles International meşhur 5th Avenue ve Empire State binasının hemen yanındadır. 400 öğrenci kapasitesine sahip okulda 32 derslik bulunmakta olup min katılım yaşı 16’dır. Ortalama sınıf mevcudu 10 (Max 12) ve okul genelinin yaş ortalaması 25’tir. Okul nüfüsunun ülkere göre popülsyon dağılımı Japonya, Kore, İsviçre, Brezilya, Turliye ve Kolombiyalı öğrencilerden oluşmaktadır. Bir ders 50 dk olup kurs saati alternatifleri aşağıdaki şekildedir.
Course format :
28 lessons per week 09.00-15.50
20 lessons per week 09.00-13.00
20 lessons per week 14.00-17.50
22 lessons per week* 09.00-13.00
22 lessons per week* 14.00-17.50

Okul Tanıtım Videosu

St. Giles International Dil Okulları

Partnerliğini ve başvuru merkezliğini yaptığımız St Giles International 1955 yılında Londra’nın Soho bölgesinde faaliyete başlayan, günümüzde Ingiltere başta olmak üzere Amerika ve Kanada’da 10’un üzerinde okuluyla Dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrencilerin tercih ettiği kaliteli ve pretijli dil eğitini kuruluşlarından biridir. 60 yıllık köklü bir kuruluş olan St Giles bünyesinde her yıl yüzün üzerinde ülkeden 14 bin öğrenci eğitim almaktadır. Özellikle İngiltere’de kaliteli ve öğretici eğitimiyle tercih edilen ilk okullardan biridir. 2006 yılından bu yana Kanada’da ve 2011 yılı itibariyke de ABD’de dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Okul Hakkında

Dünyanın kültür, sanat, eğlence ve finans merkezi New York, İngilizce öğrenmeniz ve geliştirmeniz için mükemmel bir şehirdir. Zoni, şehrin en hareketli merkezinde konumlanmıştır, Empire State binasına ve Times Meydanı’na sadece y

ürüme mesafesindedir. Zoni, öğrencilerine Amerikan kültürünü tanıması için sosyal aktivite olanakları sağlar. Bunlardan bazıları Philedelphia, Boston ve Washington DC’ye yapılan gezilerdir. Başlangıçtan gelişmiş düzeyine kadar Genel İngilizce programlarının yanı sıra Akademik İngilizce için TOEFL hazırlık kursu bulunmaktadır.

 

Okul Tanıtım Videosu

Zoni Dil Okulları

Zoni Language Centers, uluslararası dil eğitimi liderlerinden biridir. Zoni Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada çapında New York, Miami Beach, Londra, İngiltere ve Vancouver, Kanada dahil olmak üzere dünyanın her köşesinden gelen binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Her yıl binlerce öğrenci Zoni Language Centers’da eğitim almanın faydalarından yararlanmaktadır.
1991 yılından bu yana önde gelen dil merkezi : Zoni’nin büyümesi başarısının bir ölçüsüdür. Zoni New York metropol alanında en büyük özel İngilizce dil okuludur.
Zoni programları resmi onaylı ve akredite edilmiştir: New York’taki kuruluşumuz New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami’de ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Kanada’da Languages Canada tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız.
Eşsiz bir eğitim sistemi ve metodu : Zoni İngilizce Sistemi kaydolacağınız her derste başarınızı garantiler. Bizim bir numaralı ilgi alanımız sizin memnuniyetinizdir. Öğrencilerimizin beklendilerini karşılamak üzere kendimizi adadık.
Kaliteli ve Deneyimli Eğitmenler: Deneyimli profesyonellerden öğrenin. Zoni öğretmenleri üniversite dereceleri ve geniş İngilizce eğitim deneyimine sahiptir.

Okul Hakkında

Kaplan International-Empire State, size devasa bir kozmopolit şehirde, simgeleşmiş bir binada eğitim şansı sunuyor. Dünyanın en tanınan binalarından birinde, 63. kattaki eğitim merkezi, eşi benzeri olmayan bir manzaraya sahiptir. Aşağıda ise dünyaca ünlü olan arena Madison Square Garden’a birkaç adım mesafede, Manhattan’ın merkezinde New York’un en ünlü turistik mekanları etrafınızı sarıyor. Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International – Empire State Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.
İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

ABD’nin en büyük iş ve kültür merkezi olan New York, Amerikan tarihinde üstlenmiş olduğu lider rolü ve köklü geleneğinden gurur duyan bir şehirdir. Ticaretten politikaya, baleden spor etkinliklerine aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. LSI New York, Wall Street, New York Menkul Kıymetler Borsası ve Özgürlük Heykeli’ne yalnızca birkaç blok uzaklıktaki tarihi Financial District’in merkezinde yer alır. LSI New York’ta, gelişmiş imkanlar arasında bir bilgisayar laboratuvarı, dinlenme odası, ilave executive bir sınıf ile ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. 24 saat canlı hayatı, mükemmel restoranları, müzeleri ve Özgürlük anıtı ya da Empire State binası gibi dünyaca ünlü yapıtlarıyla New York sınırsız kültür ve eğlence seçenekleri sunar. LSI okullarında dersler 50 dakikadır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

Concordia College içerisinde her alan Kings Dil Okulları İngilizce öğrenmek isteyen tüm öğrencilere kapısını açıyor. Dil eğitiminizi alırken aynı zamanda Amerika’da üniversite sistemine kendinizi hazırlamanız mümkün. Bunun için lütfen danışmanınızla pathway programları hakkında görüşün ve akademik hedefinizi belirtin. Kings New York için konaklama olarak kampüs içi yurtları tercih edebilir ve Amerikan eğitim hayatına direk geçiş yapabilirsiniz. Kampüs içi yurtlar çok çabuk dolduğu için eğitim ve konaklama planınızı erken yapmanızı öneriyoruz.

 

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

Sınav Hazırlık Programları

Amerika’da Üniversite Hazırlık Programları

Cambridge Hazırlık Kursları

Yaz Okulları

Okul Tanıtım Videosu

KINGS Dil Okulları

Kings Education uluslararası dil okulu Amerika ve İngiltere’de uzun yıllardır hizmet veren bir kurumdur. İlk kez Bournemouth şehrinde 1957’de Frederick King tarafından kurulan bu dil okulu ilerleyen yıllarda ağını genişletmiş ve bugünlerde 100’den fazla ülkeden öğrenciye eğitim veren bir eğitim merkezi haline gelmiştir.

Okul Hakkında

Rennert orta Manhattan’da, Grand Central Tren Istasyonu yaninda, luks semt East Side’dadir. Okul tum ulasim araclarina birkac adim uzaklikta ve Empire State Building, Times Square ve diger bir cok turistik noktaya cok yakindir.

Siniflar modern bir ofis binasinda yer almaktadir. Her sinifin Manhattan silueti manzarasi sunan ve bol dogal isik alan buyuk bir penceresi var.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.