Okul Hakkında

Oxford, klasik İngiliz geleneğini yaşatan, dünyanın önde gelen üniversite kentidir. Çarpıcı mimarisi, müzeleri, milli parkları, akademik atmosferi, klasik İngiliz pub ve restoranları, kozmopolit çevresiyle öğrencileri cezbeden bir şehirdir. Embassy English Oxford, şehir merkezinde bulunmaktadır ve öğrencilerine genel İngilizce eğitimi dışında, yeni başlayanlar için İngilizce dersler, uzun dönem İngilizce ve IELTS sınavına hazırlık eğitimi ve birebir yapılan İngilizce eğitimi gibi pek çok eğitim seçeneğini bir arada sunmaktadır. Okul, öğrencilerine ücretsiz internet erişimi, kütüphane, çalışma odası ve okul dışında sosyal aktivite imkanları sağlamaktadır. Kurslara katılım yaşı minimum 16 dır. Dersler 45 dk sürmektedir. Kurs başlangıcı her pazartesidir.

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Kaplan international dil okulları 1096 yılında kurulan dünyanın en eski üniversitesinin bulunduğu bölgededir. Yüksek okulların bahçeleri ve binaları, sonsuz keyifli yürüyüşlere imkan veriyor. Aksam saatlerinde canlı restoranların ve gece hayatının tadını çıkarmadan önce, klasik bir Oxford kayık gezisiyle bacaklarınızı dinlendirebilirsiniz. Okulumuz şehrin merkezine otobüsle sadece 5 dk uzaklıktadır. Okulun hemen önünde bir otobüs durağı bulunur.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan Oxford, kültürel ve tarihi bakımından dünyanın en önemli şehirlerinden biridir. Dünyanın en köklü ve prestijli üniversitelerinden Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bu kent, yüzyıllardır öğrenci şehri olma özelliğini korumaktadır. Mimarisi, kültürel geçmişi, Londra’ya bir saatlik uzaklıkta oluşu dolayısıyla dünyanın her yerinden birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Böylece kozmopolit bir yapıya sahip olmuştur.

Okul Tanıtım Videosu

Oxford House College Dil Okulları

1974 yılında kurulan Oxford House College, her yıl binlerce öğrenci tarafından tercih edilen ünlü bir dil okuludur. İngilizce öğretmeyi eğlenceli, kolay ve pratik hale getirmeyi misyon edinen Oxford House College, İngilizce’yi öğrenmek ve geliştirmek için doğru bir tercihtir.