Okul Hakkında

San Diego, mükemmel California iklimiyle, uzun kumsallarıyla, plaj partileriyle bütünleşmiş; sörf ve yelkenle ünlenmiş bir şehirdir. İkliminin ve insanlarının sıcaklığı, eğlence hayatı ve sınırsız aktivite imkanlarıyla dünyanın her yerinden insanların gözdesi olmuştur. EC English San Diego, büyüleyici La Jolla bölgesinde bulunur. Okulun lokasyonu sayesinde, derslerin dışında sahildeki yelken, sörf, plaj voleybolu gibi aktivitelere katılarak California tarzı hayatı deneyimleyebilirsiniz. EC English San Diego’da 19 adet modern sınıf, ücretsiz wi-fi, kütüphane, dinlenme odası ve okyanus manzaları teras bulunmaktadır. Minimum katılım yaşı 16’dır. Kursların başlangıç tarihi her pazartesidir.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Konumu: Okul San Diego’nun şehir merkezindedir.
∙ Dersler : 45 dakika
∙ Başlangıç Tarihi: Her Pazartesi
∙ Minimum kayıt süresi: 4 hafta
∙ Minimum katılım yaşı : 16
∙ Ortalama sınıf mevcudu: 13 (maximum 15)
∙ Okuldaki toplam sınıf sayısı: 13
∙ Sabah ve Öğleden sonra kursları mevcuttur
Okul ücretine dahil olan hizmetler
∙ Ders Kitapları ve Materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Aile yanı konaklama yaş sınırı : 16+
∙ Residence konaklama yaş sınırı 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

San Diego: Festivaller, eğlence mekanları ve restoranları ile ünlü tarihi Gaslamp bölgesinde bulunur. Okulun hemen yanında bir otobüs durağı vardır ve kısa yürüme mesafesinde tramvay durağı bulunur.
Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Genellikle ‘Amerika’nın En İyi Şehri’ olarak anılan San Diego, California’nın en güneyinde yaklaşık 112 km uzunluğundaki Pasifik Okyanusu sahilinde Los Angeles ile Meksika arasındaki doğal bir limana kurulmuştur. İnanılmaz iklimi ve şehrin plajlara, adalara, dağlara ve çöllere olan yakınlığı sayesinde San Diego bölgesinde eğlenmek ve gezmek için bolca seçenek vardır. Sosyal aktiviteler arasında plaj partileri, sörf, yelken ve hatta kar kayağı ve Los Angeles, Las Vegas ve Meksika’ya düzenlenen geziler yer alır. LSI San Diego, şehrin kalbindeki modern bir binada yer alır ve San Diego Hayvanat Bahçesi, Gaslamp Bölgesi, Balboa Parkı ve San Diego Körfezi gibi cazibe merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir. LSI San Diego, mükemmel donanımlı üç katlı bir binada yer alır; 20 tam donanımlı sınıf, öğrencilerin sosyalleşmek için bir araya gelebileceği kütüphaneli bir geniş ortak alan, otomatların olduğu geniş bir yemek alanı ve bilgisayar laboratuvarı bulundurur. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

Kaliforniya rüyasını yaşarken Amerika’nın Batı Yakasında İngilizce
öğrenmek istiyorsanız, sizin için bir çözümümüz var: San Diego. Sörf
yapmak, güneşlenmek ve heyecan verici yerleri ziyaret etmek için mükemmel
olan San Diego, dil öğrencilerinin istediği her şeye sahiptir. Dil okulumuz
Gaslamp şehir merkezinde, alışveriş mağazaları ve restoranların tam
ortasında ve sahil şeridine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alır.
Eurocentres San Diego çatı terası, geniş ve doğal ışık alan sınıfları ve
modern dekoru ile sizi mutlu edecektir. Kaliforniya’nın bu en sevimli şehri
size kesinlikle sıcak bir karşılama sunacaktır.

Okul bilgisayar labaratuvarlari ve ozel egitim merkezi olan bir ogrenim merkezinde yer almaktadir. Okulda, oturma salonu, bilgisayar odasi, kantin ve WIFI  bulunmaktadir

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.