Okul Hakkında

San Francisco, renkli, yaratıcı ve özgür ruhlu, yaşayan bir şehirdir. Şehir eğlence hayatı, mimarisi ve deniz ürünleri ile ünlüdür. EC English San Francisco, şehrin merkezinde Market Street’e yakın bulunur ve şehrin turistik aktivitelerine, ünlü restoran ve kafelerine yürüme mesafesindedir. Okulda 15 interaktif sınıf, ücretsiz wi-fi, kütüphane ve dinlenme odası bulunmaktadır. Minimum katılma yaşı 16’dır ve kurs başlangıcı her pazartesidir.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Konumu: Okul San Francisco’nun şehir merkezindedir ve etrafında bir çok alışveriş dükkanları ve restaurant bulunmaktadır.
∙ Dersler : 45 dakika
∙ Başlangıç Tarihi: Her Pazartesi
∙ Minimum kayıt süresi: 4 hafta
∙ Minimum katılım yaşı : 16
∙ Ortalama sınıf mevcudu: 13 (maximum 15)
∙ Okuldaki toplam sınıf sayısı: 13
∙ Sabah ve Öğleden sonra kursları mevcuttur
Okul ücretine dahil olan hizmetler
∙ Ders Kitapları ve Materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Aile yanı konaklama yaş sınırı : 16+
∙ Residence konaklama yaş sınırı 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

San Francisco’nun tam merkezinde bir lokasyonda bulunan St Giles International şehrin sembolü olan Market Street üzerindedir. 390 öğrenci kapasitesine sahip okulda 37 derslik bulunmakta olup min katılım yaşı 16’dır. Ortalama sınıf mevcudu 10 (Max 12) ve okul genelinin yaş ortalaması 27’dir. Okul nüfüsunun ülkere göre popülsyon dağılımı İsviçre, Japonya, Kore, Brezilya, Türkiye, Italya ve Kolombiyalı öğrencilerden oluşmaktadır. Bir ders 50 dk olup kurs saati alternatifleri aşağıdaki şekildedir.
Course format :
28 lessons per week 09.00-15.50
20 lessons per week 09.00-13.00
20 lessons per week 14.00-17.50
22 lessons per week* 09.00-13.00
22 lessons per week* 14.00-17.50

Okul Tanıtım Videosu

St. Giles International Dil Okulları

Partnerliğini ve başvuru merkezliğini yaptığımız St Giles International 1955 yılında Londra’nın Soho bölgesinde faaliyete başlayan, günümüzde Ingiltere başta olmak üzere Amerika ve Kanada’da 10’un üzerinde okuluyla Dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrencilerin tercih ettiği kaliteli ve pretijli dil eğitini kuruluşlarından biridir. 60 yıllık köklü bir kuruluş olan St Giles bünyesinde her yıl yüzün üzerinde ülkeden 14 bin öğrenci eğitim almaktadır. Özellikle İngiltere’de kaliteli ve öğretici eğitimiyle tercih edilen ilk okullardan biridir. 2006 yılından bu yana Kanada’da ve 2011 yılı itibariyke de ABD’de dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Okul Hakkında

California eyaletinin en gözde şehirlerinden biri olan San Francisco, Golden Gate köprüsü, Lampard Street, Elektrikli otobüsleri ve daha birçok şeyiyle her gün dolu dolu geçirebileceğiniz bir lokasyondur. Kaplan International’ın biri şehir merkezinde diğeri Berkeley bölgesinde olmak üzere iki adet okulu bulunmaktadır. San Francisco ABD’nin en güzel şehirlerinden biri olmakla birlikle birçok farklı milletten insanın bir arada yaşadığı kozmopolitik bir yapıya sahiptir.
Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

 

 

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

San Francisco körfezi boyunca uzanan Berkeley şehri, kafelerle, mağazalarla, restoranlarla ve gece hayatıyla çevrelenmiş, University of California kampüsü etrafında bulunan canlı bir öğrenci şehridir. LSI Berkeley, Berkeley’in San Francisco’nun ve Kuzey California’nın geri kalan kısmının sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilmenizi sağlayan yoğun ve çeşitlilik arz eden bir sosyal program sunar. Bay Area, aralarında Golden Gate köprüsü ve Fisherman’s Wharf ile Alcatraz’ın da bulunduğu pek çok cazibe merkezi barındırır. LSI Berkeley, açık ve kapalı ortak alanlara sahip geniş bir cam avlunun bulunduğu modern bir binadadır. Öğrenciler için sunulan salon ve bilgisayar odasında ücretsiz internetin yanı sıra çalışma odaları, kütüphane ve bir de mutfak vardır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.