Okul Hakkında

Chamber College Malta dil okulu, Malta’nın Gzira bölgesinde yer alır. Kurulduğu günden bu yana Brezilya, Kolombiya, Çin, Almanya, Hollanda, İtalya, Kore, Japonya, Rusya, İspanya, Türkiye, İsviçre, Tunus, Özbekistan, Ukrayna, Sırbistan ve Libya’dan öğrenciler eğitim görmektedir ve bu çeşitlilik her yıl artmaktadır. Ayrıca öğrenim okul dışında da çoğu aktiviteyle öğrencilere en elit şekilde sunulmaktadır. Chamber College Malta dil okulunda öğrenciler için dil eğitimi geliştirici ve işitsel olanaklar da sunulmaktadır. Ders dışında öğrencilere rahat edebilecekleri dinlenme salonları, cafeler, okulda kablosuz ücretsiz internet bağlantıları mevcuttur.

!! ÖNEMLİ NOT !! 19 Haziran – 28 Ağustos arası tarihlerdeki kayıtlarda haftalık +25 Euro yüksek sezon ücretlendirilmesi uygulanmaktadır.
Programa dahil olan ücretler;
– Kayıt ücreti
– ‘Hoşgeldin’ paketi, oryantasyon ve şehir tanıtım turu
– Standart Genel İngilizce kursu (haftalık 20 saat)
– Kurs kitabı ve materyalleri
– Havaalanı transferleri
– Öğrenci kartı ve sim kart
– Aylık seviye tespit sınavları
– Kaldığınız süre boyunca yararlanabileceğiniz havuz üyeliği
– 4 haftalık spor salonu üyeliği
– Okulda ve konaklama yerinde ücretsiz wi-fi erişimi
– 7/24 danışmanlık ve rehberlik hizmeti
– Konaklama yerlerinde haftalık temizlik ve ücretsiz çamaşır makineleri

Okul Tanıtım Videosu

Chamber College Dil Okulları

Chamber College Malta’da bulunan dil kurslarından biridir. Genç ve dinamik kadrosu ile kaliteli ve ekonomik dil eğitimi imkanını sağlamaktadır. Chamber College eğitim binası, Malta Üniversite ile yan yanadır. Chamber College İngilizce dil okulunda eğitim alan öğrenciler binanın hemen yanında bulunan Malta Üniversitesi’ne ait olan yüzme havuzlarından, spor salonlarından, futbol sahalarından ve koşu parkurlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Chamber College dil okulunda modern teknolojik imkânlar ve farklı metotlar ile eğitimlerin daha eğlenceli olmasını sağlamaktadırlar. Okul sonrasında ise Malta adasını, mimari yapısını, o adanın kültürünün tanınması sağlanarak, diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışıp onlarla kaynaşmak için sıcak ortamlar oluşmaktadır. Harika doğası ve uygun fiyatları ile Chamber College birçok öğrencinin tercih sebebidir.

Okul Hakkında

Malta eğitimi İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı sunacaktır size.çünkü Malta yıllarca İngilitere hakimiyetinde yaşadı ve hala ingiltere’nin izlerini taşımaktadır.Malta’daki dil okulları, İngilizce eğitimini farklı bir ülkede almak isteyenlere İngilizce eğitim alabilecekleri diğer ülkelere oranla çok daha ekonomik bütçeli seçenekler sunar. Ülkenin coğrafi güzellikleri, Akdeniz iklimi ile Türk öğrenciler tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Ayrıca dil okullarının hem kaliteli hem ekonomik olması dolayısıyla her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrencinin tercih sebebidir. Ace English, öğrencilerin beklentilerini karşılayabilecek en kaliteli okullarından biridir. Öğrenciler, İngilizce derslerinden sonra eğitim binasının konumu sayesinde 2 dakika içerisinde kumsalda olabilir veya restoranların ve kafelerin olduğuve Malta’nın en canlı şehri olan Paceville caddesinde olabilirsiniz. Malta’daki en seçkin okullardan olan ACE English Malta Dil Okulunda eğitim alan öğrenciler, bir o kadar da güzel ve kaliteli zaman geçirilebilecek bir lokasyonda eğitim almaktadırlar.ACE dil okulunun sunduğu en modern eğitim materyelleri ve kaliteli eğitim sistemiyle öğrencinin dil becerilerini geliştirmekte.
Eğitim olarak Genel İngilizceden Bire bir eğitime kadar bütün eğitim fırsatlarından yararlanmanızı sağlar.
Sunduğu konaklama çeşitliliğiyle bütçenize en uygun olanı seçme fırsatı sunacaktir.

Okul Tanıtım Videosu

ACE English Dil Okulları

2013 yılında kurulan ve Malta’nın en popüler ve gözde merkezi ‘’Bay Street Complex’’ in en üst katında konumlanmış Butik bir okul olan ACE English Malta, farklı talepleri karşılamak üzere öğrenci odaklı özel eğitimler sunan yeni ve dinamik bir kurumdur. Ace English’in hedefi, öğrencilerinin İngilizce konuştuklarında kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirmek ve özgüvenlerini arttırmaktır. Ace English Malta dil okulu, deneyim sahibi kaliteli eğitmenlerince son derece modern akıllı tahtalarla işlenen derslerde sunduğu İngilizce eğitim ile İngilizce dil eğitimi için harcadığınız zamanı mümkün olduğunca verimli olrak değerlendirmeniz için elinden geleni yapmaktadır. Ace English Malta dil okulu her seviyedeki ve her yaştaki ihtiyaçlar için özel tasarlanmış İngilizce kurslar sunmaktadır.

Okul Hakkında

Malta, coğrafi güzellikleriyle, Akdeniz iklimiyle, mavi bayraklı plajlarıyla, tarihi ve kültürel zenginliğiyle biz cazibe merkezidir. Uzun yıllar İngiltere’nin sömürgesi altında kaldığı için ikinci yerel dili İngilizcedir ve Malta halkı İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşmaktadır. Her yıl dünyanın her yerinden birçok öğrenci dil eğitimi için Malta’yı tercih etmektedir. Malta’da dil eğitiminin hem kaliteli hem daha ekonomik olması, kozmopolit olması, renkli ve eğlenceli gece hayatı, doğal güzellikleri gibi birçok sebep dolayısıyla popülerliği her geçen yıl artmaktadır. LAL dil okulu, profesyonel ve tecrübeli eğitim kadrosu ve öğrencilerin beklentilerine odaklı eğitim anlayışı ile dil eğitiminizde hedefinize varmanızı sağlar ve okulun sağladığı sosyal aktivite imkanları ile Malta’da geçirdiğiniz süreden maksimum verim almanız hedeflenir. Kurslara minimum katılım yaşı 16 dır ve başlangıç tarihi olarak herhangi bir pazartesiyi seçebilirsiniz.

Okul Tanıtım Videosu

LAL Dil Okulları

LAL (Language and Leisure) Dil Okulları, profesyonel eğitim kadrosu ile 25 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi vermektedir. Pratik odaklı eğitim anlayışıyla, öğrencilerin okulda aldıkları eğitimi pekiştirmeleri için sosyal aktivite imkanları sağlar. Böylece, aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşme ve iletişim becerilerini arttırır.