Okul Hakkında

Malta, doğal güzellikleri, Akdeniz iklimi, kültürel ve tarihi zenginlikleriyle bir cazibe merkezidir. Malta, uzun yıllar İngiltere’nin sömürgesinde kaldığı için İngilizce ülkenin ikinci yerel dilidir. Maltalıların hoşgörülü ve yardımsever oluşu, vize almanın kolay olması, dil okullarının görece ekonomik ve kaliteli olması sebebiyle her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrencinin tercih sebebidir. EC Malta, St Julians’ta turistik bir merkezde konumlanmıştır ve tecrübeli eğitim kadrosu ile dil öğreniminizi en verimli ve en keyifli hale getirmeyi hedefler. EC Malta, kaliteli ve disiplinli bir eğitimin yanı sıra sağladığı sosyal aktivite imkanlarıyla program sürecini eğlenceli ve renkli kılmayı amaçlar.
Kurslara katılım yaşı minimum 16 dır. Dersler 45 dakika sürmektedir ve sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Öğrencilere ücretsiz internet erişimi sağlanmaktadır.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.