Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Lokasyon: Sydney sehir merkezindedir.
∙ Derler: 50 dakika
∙GE : 20 haftalik 20 ders – Yari Yogun : 24 ders – Yogun : 28 ders
∙ Baslangic Tarihi: Her pazartesi
∙ Minimum course length: 1 week
∙ Min katilim yasi: 16
∙ Max sinif mevcudu: 13
∙ EAP class size: Maximum 18
∙ Okuldaki sinif sayisi: 18
∙ Sabah ve Aksam kurslari mevcut
Okul kurs ucretine dahil olanlar
∙ Ders kitaplari ve materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Homestay 16+*
∙ Residence 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

 Okul Hakkında

Kaplan international Sydney’de Manly ve City şubeleri olmak üzere iki farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Manly şubesi Sydney’in en iyi plaj bölgelerinden biri olan Manly de el deymemiş güzellikteki deniz kıyısında yer alır. Bu bölge Syney’in merkezine feribotla ulaşabileceğimiz bir yerdir. Ders sonrasında okulun yanındaki açık ve ferah kafelerinde eylenebilirsiniz. City şubesi Sydney’in merkezinde meşhur Harbour köprüsü yakınındadır. Ayrıca opera, gece hayatı ve muhteşem restoranlar ile popüler bir bölgededir.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

 Okul Hakkında

Eurocentres School, toplu tasimaya, cesitli universitelere ve bir plaka yakin bir yerde bulunmaktadir. Cok cesitli dukkanlar, yemek alanlari ve Darling Limani kisa bir yuruyus mesafesindedir.

Modern okulun tesislerine 7 sinif, ogrenci oturma alani ve mutfak, bilgisayar odasi ve WIFI bulunmaktadir. Bu arada  bu okulda dersler 60 dakikadir

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.