Okul Hakkında

Genel Bilgiler
∙ Konumu: Embassy English Toronto, şehir merkezinde yer almaktadır ve kafelere, restoranlara, toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir.
∙ Dersler : 45 dakika
∙ Başlangıç Tarihi: Her Pazartesi
∙ Minimum kayıt süresi: 1 hafta
∙ Minimum katılım yaşı : 16
∙ Ortalama sınıf mevcudu: 13 (maximum 15)
∙ Okuldaki toplam sınıf sayısı: 13
∙ Sabah ve Öğleden sonra kursları mevcuttur
Okul ücretine dahil olan hizmetler
∙ Ders Kitapları ve Materyaller
∙ My Embassy English Student Dashboard
∙ Wi-Fi
Konaklama Bilgisi
∙ Aile yanı konaklama yaş sınırı : 16+
∙ Residence konaklama yaş sınırı 18+

Okul Tanıtım Videosu

Embassy English Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çok uluslu ve güçlü bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş dil okullarından biridir. Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur. Okulda çeşitli ilgi alanlarına hitap eden birçok sosyal aktivite imkanı mevcuttur. Böylece kaliteli dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sosyal alanlarda kendini geliştirme imkanı verilir.

Okul Hakkında

Genel İngilizce standart kurs haftada 24 Ders’tir.
Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar saat 09:00’dan 14:30’a kadardir,cuma günü ise saat 09:00’dan 12:00’a kadar.
Genel Yoğun İngilizce haftada 30 ders’tir.
Dersler Pazartesi gününden perşembe gününe kadar 09:00’den 16:00’a kadar,cuma günü 09:00’dan 12:00’a kadardır.
Dersler 50 dakikadır.

Okul Tanıtım Videosu

ILSC Dil Okulları

ILSC okulları Kanada’nın en büyük şehri Toronto ve Vancouver’da İngilizce’yi mükemmel şekilde öğrenmenizi sağlayacak, sistematik ve disiplinli bir eğitim-öğretim tekniğine sahiptir. Dil eğitimi konusunda dünyanın en iyilerinden biri haline gelmiştir ve Kanada’da; Vancouver , Toronto ve Montreal, Amerika’da; San Francisco ve New York, Hindistan’da; Yeni Delhi, Avustralya’da Brisbane ve Sydney olmak üzere dünyada 8 inanılmaz yerleri kapsayacak şekilde büyümüştür

Okul Hakkında

Genel ingilizce Standart ve sınav hazırlık kursları haftada 30 ders (22,5) saattir. Dersler Pazartesi’den Cuma’ya 08:45 – 13:35 arasındadır.
Yoğun ingilizce programı haftada 38 ders (28,5) saattir. ersler Pazartesi’den Cuma’ya 08:45 – 15:30 arasındadır.

 

 

Okul Tanıtım Videosu

ILAC Dil Okulları

Başvuru merkezliği ve partnerliğini yaptığımız International Language Academy of Canada – ILAC Kanada’nın en büyük iki şehri olan Vancouver ve Toronto’nun merkezindedir. Alışılmışın dışında genel ingilizce eğitimi yanında seçmeli ders imkanı da sunmakta olan ILAC, Kanada da bulunan bir çok üniversiteye geçiş imkanı da sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Toronto Canadanın en büyük şehridir.Burada eylence parkları ve batı yarım kürenin en uzun yapısı olan CN kulesi yer alır. Okulumuz Toronto Limanına yürüyüş mesafesindedir tren istasyonu veya otobüs duraklarına birkaç dakika uzaklıktadır.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Toronto Kanada’nın en büyük şehri ve aynı zamanda iş ve kültür merkezidir. CN Kulesi’nin tepesindeki sivri uçtan Ontario gölü kıyılarına kadar bu çok yönlü kozmopolit şehir, Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen herkese sınırsız seçenekler sunar. Kanada’nın en büyük şehrindeki en güzel mahallelerden biri olan Rosedale’de bulunan LSI Toronto, çevredeki tüm güzelliklerin keşfedilmesi için mükemmel bir konuma sahiptir. LSI Toronto’daki sosyal aktiviteler arasında yazın düzenlenen piknikler, kışın yapılan buz pateni ve yıl boyunca gerçekleştirilen Niagara şelalesi, tarihi bölge ve birbirinden güzel doğal park gezileri de bulunur. Okul, açık avlulu, ortak odalı, mutfak hizmetleri sunan ve öğrenciler için bilgisayar odalı modern bir binanın 2. ve 3. katlarında yer almaktadır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

The Language Gallery, her seviyeden öğrenciye ve profesyonellere hitap eden bir dil okuludur. Öğrencilere profesyonel dil eğitiminin yanı sıra iletişim becerileri, özgüven ve liderlik özellikleri kazandırmayı amaçlar. The Language Gallery, ders içinde tartışma, münazara gibi grup aktiviteleriyle İngilizcelerini pratikleştirirken, ders dışındaki sosyal aktiviteleriyle öğrencilerinin sosyalleşmesini ve verimli zaman geçirmesini hedefler. The Language Gallery kurslarına her pazartesi başlayabilme esnekliği vardır.

Okul Tanıtım Videosu

The Language Gallery Dil Okulları

The Language Gallery, Avrupa Ortak Sistemi`ne dayalı benzersiz bir ders içeriği hazırlamış olup, öğrencilerine haftada 15, 20, 25, 30 veya 35 saat egitim almalarina imkan sağlar. Öğrenciler, istedikleri hafta bir sınıftan diğerine geçebilir. İngilizcenin tüm eğitim seviyeleri sunulmakla birlikte, dersler sabah, öğlen ve öğleden sonra sınıflarında alınabilir. The Language Gallery, 40’tan fazla ülkeden öğrenci ağırlayarak benzersiz bir uluslararası ortam yaratır. Böylece öğrencilerine farklı bir kültüre, aksana ve farklı iletişim tarzlarına adapte olmayı öğretir.

Okul Hakkında

Canada’nın köklü kuruluşlarından olan English School of Canada ,eğitimi açısından bir çok farklı ülkedeki öğrencilerden tarafından talep görmektedir.Sehrin en gözde lokasyonunda yer almaktadır.Okulumuzda Genel Ingıilizce sabah kurları beraberinde IELTS ve sınav hazırlık kursları da verilmektedir. Konaklama açısından bir çok seçenek bulunmaktadır.Genel ingilizce kursu haftalık 22.5 saat yogun ingilizce kursu ise haftalık 30 saat’tir.

Okul Tanıtım Videosu

English School of Canada Dil Okulları

20 yıldır eğitim veren okulumuz ,bir çok farklı ülkeden 30000’den fazla öğrenciye eğitim vermiştir.Ulaşım açısından şehrin merkezindedir.Okulun çevresi itibariyle etrafında yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır.

Okul Hakkında

Her yıl, dünyanın her yerinden binlerce öğrenci, dil eğitimi için EC English Toronto’yu tercih etmektedir. EC English Toronto, şehrin merkezinde konumlanmıştır ve şehrin turistik merkezlerine, kafe ve restoranlarına oldukça yakın bir mesafededir. Tecrübeli eğitim kadrosuyla kaliteli bir eğitim almakla beraber okulun sağladığı sosyal aktivite imkanlarıyla Toronto’da geçirdiğiniz süreden maksimum verim alabilirsiniz. EC Englishte, 22 adet modern interaktif sınıf, ücretsiz wi-fi, dinlenme odası, mutfak ve kütüphane bulunmaktadır.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Okul, CN kulesi yaninda baslica buyuk magazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kuluplerinin ayrica Toronto’nun lig sporu stadyumlarindan yanlizca birkac dakikalik mesafede bulunan eglence merkezinde yer almaktadir.

Bu modern okulda 13 buyuk sinif, bir ogrenme merkezi, bir bilgisayar odasi, otomatlar ve langirt bulunan bir ogrenci salonu vardir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.