Okul Hakkında

Klasik İngiliz geleneklerini ve tarihini keşfetmek için ideal bir şehir olan ve ‘Ingiliz Rivierası’ olarak bilinen Torquay palmiye ağaçları ve yoğun limanıyla Akdenizi anımsatır, Ancak klasik bir ingilizdir. Şehir sürekli olarak kıyı şeridi ve restoranları ile ödüller kazanır. Büyüleyici Dartmoor milli parkında harika su sporları, kır yürüyüşü ve bisiklet turu yapma imkanı bulabilirsiniz.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.