Okul Hakkında

İtalya’nın yakınında bulunan Malta, uzun yıllar boyunca İngiltere sömürgesinde kalmış bir Akdeniz ülkesidir. Bu nedenle, İngilizce’nin yerli halk tarafından da ana dili gibi konuşulduğu bir ülkedir. Malta, dil eğitimi açısından kendisini geliştirmiş bir ülke olup diğer ülkelere göre daha ekonomiktir. Vize konusundaki rahatlığı, Akdeniz iklimine sahip olması, Maltalıların sıcakkanlı, hoşgörülü ve saygılı olması, ekonomik eğitim imkanları ve kozmopolit yapısı öğrenciler için Malta’yı oldukça cazip bir hale getirmiştir.

!! ÖNEMLİ NOT !! 11 Haziran – 26 Ağustos tarihleri arasında 4-7 hafta arası kayıtlarda haftalık 50 Euro yüksek sezon fiyatlandırılması uygulanmaktadır. 4-23 hafta arası kayıtlarda ise konaklama ücretinde haftalık +75 Euro ücretlendirme uygulanmaktadır.
Programa dahil olan ücretler;
– Standart Genel İngilizce kursu (haftada 20 ders)
– Gidiş – dönüş havaalanı transferi
– Kurs kitapları ve materyalleri
– wi-fi erişimi
– Öğrenci kartı ve sim kart
– Oryantasyon toplantısı
– Danışmanlık ve rehberlik
– Havuz, sauna, jakuzi ve fitness salonundan yaralanma

Okul Tanıtım Videosu

Clubclass Dil Okulları

Clubclass , Malta’da ve İngiltere’de şubeleri bulunan, kaliteli eğitim misyonuna sahip, uygun fiyatı ve profesyonel eğitim kadrosuyla her yıl binlerce öğrencinin tercih ettiği bir dil okuludur. Clubclass, öğrencileriyle birebir ilgilenerek hedeflerine ulaşmalarını garantiler. Teoriyi pratiğe dökerek öğretme mantığından hareketle, öğrencinin İngilizce’yi sosyal hayatında kullanarak geliştirmesine ortam sağlar.

Okul Hakkında

Easy School of Languages, eğitim formatını öğrencilerin dil öğrenimini pratik ve eğlenceli bir hale getirmek üzere tasarlamıştır. Sınıflarda maksimum 8 öğrenci bir arada ders alır ve toplamda 14 adet derslik vardır. Her yıl dünyanın hemen hemen her bölgesinden İngilizce öğrenmek için öğrenciler gelir ancak Türk öğrenci yoğunluğunun en az olduğu okul Easy School of Languages dir. Bütün sınıflar yeterli büyüklük ve aydınlıktadır ve aynı zamanda da klimalıdır. Easy School of Languages, öğrencilerinin kullanımına açık bir kütüphaneye sahiptir. Malta Dil Okulları öğrencileri bu kütüphaneden ücretiz olarak yararlanabilirler. Aynı zamanda öğrenciler ücretsiz olarak telaffuz derslerine katılabilirler.

Okul Tanıtım Videosu

Easy School of English Dil Okulları

Malta, coğrafi konumu ve Akdeniz iklimiyle, kaliteli ve uygun fiyata eğitim sağlayan dil okullarıyla her yıl dünyanın her yerinden binlerce öğrencinin tercih sebebi olmuştur. Malta’nın iklimi kadar insanları da sıcaktır. Maltalılar çok toleranslı, yardımsever, sıcakkanlı, hoşgörülü ayrıca tüm kültürlülere karşı ilgili ve saygılılardır. Easy School of English, Malta’nın UNESCO dünya mirasları listesinde olan başkenti Valetta’dadır. Bu okulda eğitim alan öğrenciler Malta kültürünü ve insanlarını yakından tanıma şansı elde ederler.