Okul Hakkında

Vancouver; kışın kayak yazın ise doğa yürüyüşleri ve yelkenli ile gezmeleri ile meşhur bir yerdir. Şehir merkezinde bulunun St Giles Vancouver, finans merkezine, Stanley Park’ına, limana ve alışveriş ve eğlence merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir.
Kurslara min katılım yaşı 16’dır. Ortalama sınıf mevcudu 10 (Max 12) ve okul genelinin yaş ortalaması 25’tir. Okul nüfüsunun ülkere göre popülsyon dağılımı Japonya, Kore, İsviçre, Brezilya, Turliye ve Kolombiyalı öğrencilerden oluşmaktadır. Bir ders 50 dk olup kurs saati alt
Course format :
28 lessons per week 09.00-15.50
20 lessons per week 09.00-13.00
20 lessons per week 14.00-17.50
22 lessons per week* 09.00-13.00
22 lessons per week* 14.00-17.50

Okul Tanıtım Videosu

St. Giles International Dil Okulları

Partnerliğini ve başvuru merkezliğini yaptığımız St Giles International 1955 yılında Londra’nın Soho bölgesinde faaliyete başlayan, günümüzde Ingiltere başta olmak üzere Amerika ve Kanada’da 10’un üzerinde okuluyla Dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrencilerin tercih ettiği kaliteli ve pretijli dil eğitini kuruluşlarından biridir. 60 yıllık köklü bir kuruluş olan St Giles bünyesinde her yıl yüzün üzerinde ülkeden 14 bin öğrenci eğitim almaktadır. Özellikle İngiltere’de kaliteli ve öğretici eğitimiyle tercih edilen ilk okullardan biridir. 2006 yılından bu yana Kanada’da ve 2011 yılı itibariyke de ABD’de dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Okul Hakkında

Kanada’nın British Kolonisi şehirlerinden biri olan Vancouver ingilizceyi en güzel aksanda öğrenebileceğiniz lokasyonlardan biridir. ILSC Vancouver okulu şehrin merkez,nde 4 katlı bir binada hizmet vermektedir. ILSC okullarının Kanada’da birçok üniversite ile anlaşması olması ve kabul görmesi sebebi ile birçok üniversite’ye geçiş ve özel sertifika programlarına katılım yapılabilmesine imkan tanımaktadır. Öğrencilerin sosyalleşmesi açısından ILSC tarafından sürekli olarak çeşitli aktiviteler organize edilmekte ve boş zamanlarınızdada bir nevi eğitime devam etmekte olacaksınız. 1991 yılından beri hizmet vermekte olan ILSC Vancouver şubesinde 41 adet derslik ve bilgisatar laboratuarı bulunmaktadır.
Genel İngilizce standart kurs haftada 24 Ders’tir.
Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar saat 09:00’dan 14:30’a kadardir,cuma günü ise saat 09:00’dan 12:00’a kadar.
Genel Yoğun İngilizce haftada 30 ders’tir.
Dersler Pazartesi gününden perşembe gününe kadar 09:00’den 16:00’a kadar,cuma günü 09:00’dan 12:00’a kadardır.
Dersler 50 dakikadır.

Okul Tanıtım Videosu

ILSC Dil Okulları

ILSC okulları Kanada’nın en büyük şehri Toronto ve Vancouver’da İngilizce’yi mükemmel şekilde öğrenmenizi sağlayacak, sistematik ve disiplinli bir eğitim-öğretim tekniğine sahiptir. Dil eğitimi konusunda dünyanın en iyilerinden biri haline gelmiştir ve Kanada’da; Vancouver , Toronto ve Montreal, Amerika’da; San Francisco ve New York, Hindistan’da; Yeni Delhi, Avustralya’da Brisbane ve Sydney olmak üzere dünyada 8 inanılmaz yerleri kapsayacak şekilde büyümüştür.

Okul Hakkında

Vancouver Kanada’nın Britanya Kolombiyası eyâletinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada’nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür. Farklı etnik grupların bir arada yaşadığı kozmopolit bir kenttir.
Genel ingilizce Standart ve sınav hazırlık kursları haftada 30 ders (22,5) saattir. Dersler Pazartesi’den Cuma’ya 08:45 – 13:35 arasındadır.
Yoğun ingilizce programı haftada 38 ders (28,5) saattir. ersler Pazartesi’den Cuma’ya 08:45 – 15:30 arasındadır.

Okul Tanıtım Videosu

ILAC Dil Okulları

Başvuru merkezliği ve partnerliğini yaptığımız International Language Academy of Canada – ILAC Kanada’nın en büyük iki şehri olan Vancouver ve Toronto’nun merkezindedir. Alışılmışın dışında genel ingilizce eğitimi yanında seçmeli ders imkanı da sunmakta olan ILAC, Kanada da bulunan bir çok üniversiteye geçiş imkanı da sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Vancouver; kışın kayak yazın ise doğa yürüyüşleri ve yelkenli ile gezmeleri ile meşhur bir yerdir.Okulumuz şehrin merkezinde meşhur skytrain istasyonu yakınında moder alışveriş bölgesinde yer alır.
Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Kurslara katılım için minimum yaş 16’dır. Genel ingilizce kursları haftada 20 ders, yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.

Okul Hakkında

Vancouver liman şehri yıllardır dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Karla kaplı kıyı dağları ile Pasifik Okyanusu arasında bulunan Vancouver, doğal güzellikleriyle baş döndüren bir şehirdir. Vancouver, ünlü kahve dükkanları ve ekonomik restoranlarının yanı sıra sosyal program, plaj gezileri, Rocky Dağları ve Whistler gezileri gibi imkanlar sunar. LSI Vancouver, otobüse, deniz otobüsüne, Skytrain’e ve şehrin ana merkezine oldukça yakındır, kent merkezindeki modern bir plazanın birinci katında yer alır ve multimedya temelli eğitim materyalleri ile donatılmıştır. Genel İngilizce eğitimi haftalık 20 ders, Genel ingilizce yarı yoğun programı 24 ders ve yoğun program haftalık 30 derstir. Minimum katılım yaşı 16’dır. Sınıflar maksimum 12-15 kişiliktir.

Okul Tanıtım Videosu

LSI Dil Okulları

LSI, tüm dünyadan binlerce öğrencinin ihtiyacına cevap veren, 50 yılı aşkın başarılı bir dil eğitimi geçmişine sahiptir. LSI eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için mükemmel bir ortam sunar. Tüm öğretmenler, hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizinle yakından ilgilenir. Doğru bir kurs hazırlığı ile birlikte sunulan bu beceriler, her derste başarı elde edeceğiniz ve ilerleme kaydedeceğiniz anlamına gelir. LSI, dil öğrenmenin en etkin yolunun o dili konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, İsviçre, Avustralya ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunmaktadır. Kaldığınız süre boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkanı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en üst düzeyde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Okul Hakkında

Muhteşem doğası ve vahşi yaşamıyla Vancouver, açık hava ve İngilizce
tutkunları için mükemmel bir yer. Ticaret bölgesinde son teknoloji bir binaya
sahip olan Eurocentres Vancouver, size her türlü öğrenim imkânının yanı
sıra civar kentin ve Coast Mountains dağlarının nefes kesen manzarasını
sunar. Okul aynı zamanda Vancouver kumsallarına yürüme mesafesindedir.
Balinaları izlemek, Stanley Park’ta bisiklete binmek veya Grouse Dağı’nda
yürüyüşe çıkmak gibi sonsuz sayıda boş zaman aktivitesi seçeneği mevcuttur.
Vancouver’un koşuşturmacasının ortasında gerçek bir Kanada deneyimini
yaşayın.

Bu modern okulda 22 sinif, bir ogrenme merkezi, bir bilgisayar odasi, WIFI, cati avlusu, otomatlar ve langirt olan bir ogrenci salonu vardir.

Okul Tanıtım Videosu

Eurocentres Dil Okulları

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi veren Eurocentres Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Eurocentres dil okulları, Avustralya’da NEAS, Kanada’da CLC, İngiltere’de British Council ve English UK, Yeni Zelanda’da NZQA ve ABD’de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.