Okul Hakkında

Washington DC, Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentidir ve birçok önemli müzeyi, kültür-sanat merkezlerini ve tarihi değeri yüksek yapıtları barındırır. Dil eğitiminin yanı sıra Amerikan tarihini ve kültürünü tanımak, sosyal ve kültürel faaliyetlerden yararlanmak için ideal şehirlerden biridir. EC English Washington DC, şehrin merkezinde konumlanmıştır. Beyaz Saray’a 10 dakika yürüme mesafesindedir ve şehrin müze bölgesi Smithsonian’a, Chinatown’a, ünlü Washington Monument’a oldukça yakındır. EC English Washington DC, profesyonel eğitmen kadrosu ile interaktif sınıflarda eğitim vermektedir ve öğrencilerine kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilere sosyal aktivite imkanları sağlamaktadır.

Okul Tanıtım Videosu

EC English Dil Okulları

EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Genel ve sınava hazırlık kurslarının yanısıra 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler içinse yaz okulu programları da sunmaktadır.

Okul Hakkında

Washington,DC ABD’nin başkentidir. Şehir ülkenin en büyük müzelerini bir araya getiren dünyaca ünlü Smithsonian İnstitütion’un ev sahibidir.Okulumuz Beyaz Saray’a 10 dakika uzaklıktadır tren istasyonu yanındadır ulaşım kolaydır
Dersler 45 dakikadır.Ortalama sınıf mevcudu 12’dir.Kurslara katılabilecek minimum yaş 16’dır.Genel ingilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve iş ingilizcesi kursları haftada 28 Ders’tir.

Okul Tanıtım Videosu

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile 31.000’den fazla çalışanı olan İngilizce eğitiminde en güvenilir kurumkarından biridir. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlamaktadır.